Центральний
$ 62 000
($977/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонуємо Вашій увазі квартиру в одному з ТОПових ЖК, а саме "Центральний", бізнес клас, побудований з цегли. Будинок зданий в...
Синергія Сіті
$ 94 700
($1 592/м²)
код 361099 Пропонуємо Вам квартиру в ЖК "Синергія Сіті" бізнес класу Ірпінь. Поруч набережна, де можна із задоволенням та користю...
$ 83 300
($140/м²)
код 361109 ЖК Синергія Сіті в Ірпені - це місце, де ти відпочиваєш від міського шуму, та насолоджуєшся краєвидами набережної...
$ 32 000
($884/м²)
Готова 1-кімнатна квартира в житловому комплексі ЖК «Ібіс» затишна локація в місті Ірпінь, поруч ліс і річка. Зручний та швидкий...
$ 48 530
($1 162/м²)
1-кімнатна квартира у флагманському ЖК Ірпеня «Синергія Сіті» Пропонується сучасна 1-кімнатна квартира у одному з найпопулярніших житлових комплексів Ірпеня «Синергія...
$ 34 000
($1 063/м²)
Стильна студія біля лісу в Ірпені, ЖК Ірпінь Сіті, зі зручним виїздом в Києві. Продається затишна квартира-студія у закритому комплексі...
$ 47 500
($1 188/м²)
Однокімнатна квартира з газовим котлом на другому поверсі пʼятиповерхівки. 1-кімнатна квартира 39, 6 м² у сучасному ЖК «Молодість». Без ремонту...
$ 103 000
($1 700/м²)
2кімнатна квартира (як євро 3кімнатна) Локація: м. Ірпінь, вул. Університетська 1-Н ЖК Ірпінь Сіті Загальна площа: 60, 6м2 7 поверх...
$ 134 000
($894/м²)
Продаж просторої дворівневої, світлої та якісної квартири для великої родини. Загальна площа квартири - 150 м2. Загальна можлива кількість спальних...
$ 86 200
($1 054/м²)
Продаж Дворівнева квартира з просторим плануванням(81.8м2) Квартира для власного креативу, великої родини або пари, що вміють організувати простір. Штукатурка вже...
$ 60 000
($1 813/м²)
Продаж стильної квартири студії з новим якісним ремонтом. Укомплектована меблями та технікою. Закрита територія. Можна перепланувати в однокімнатну. Можливий продаж...
$ 53 000
($1 607/м²)
Однокімнатна квартира з ремонтом Тихий спокійний район Індивідуальне газове опалення Мінімальне оформлення Балкон...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom