$ 35 000
($814/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається окрема 3-кімнатна квартира в районі пл. Толбухіна. ІДЕАЛЬНО ПІД ОФІС, КАФЕ, МАГАЗИН! Поруч дитячий садок, школа, магазини. Ідеальне транспортне...
АКВАРЕЛЬ-2
$ 65 000
($903/м²)
Пропонується до продажу 3 кімнатна квартира в ЖК АКВАРЕЛЬ-2. Квартира розташована на середньому поверсі. Продається квартира стан від будівельників. Це...
ОДЕСЬКИЙ ДВІР
$ 120 000
($1 238/м²)
Будинок з газом та індівідуальним опаленням. У продажу стильна 3-кімнатна квартира в сучасному ЖК Одеській двір на Молдаванці Простора тристороння...
ПРОСТІР НА ЛІТЕРАТУРНІЙ
$ 130 000
($1 340/м²)
Апартаменти з трьома спальнями у курортному районі Це житловий комплекс Простір на Літературній, розташований у мальовничому парку на вулиці Літературній...
АРМІЙСЬКИЙ
$ 175 000
($1 823/м²)
Видова, трикімнатна квартира в ЖК Армійський, поряд з парком Перемоги! Перехрестя вулиці Маршала Говорова/Армійської. Загальна площа квартири – 96 метрів...
$ 98 000
($1 088/м²)
Гарна 3-кімнатна квартира на вул. Ак.Глушко в будинку від СК Стикон. Виконаний якісний ремонт, комфортний середній поверх. Вбудована кухня і...
$ 110 000
($1 561/м²)
Одноэтажный фасадный флигель, 4 фасадных окна. Свой отдельный дворик .1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111...
$ 90 000
($990/м²)
4-кімнатну квартиру 91 кв. м у шістнадцятиповерховому під'їзному будинку на Корольова! Перепланована в три окремі спальні одна спальня розкрита та...
$ 77 994
($846/м²)
ЖК Прохоровський квартал. Будинок зданий. Підходить під держ. програми. Трикімнатна квартира у стані від будівельників. Внутрішня, тепла, двостороння. Підходить як...
Перемога
$ 121 000
($1 081/м²)
У продажу 3-кімнатну квартиру на Зоопарковій Говорова. Індивідуальне опалення АГВ, двоконтурний котел. Будинок зданий і активно заселяється. Побудований з червоної...
Акварель 3
$ 80 000
($838/м²)
Ціна нижче, ніж від забудовника і з таким видом варіантів більше немає! 3 кімн. квартира в новому ЖК "Акварель 3"...
$ 55 500
($668/м²)
У продажу 3-кімнатна квартира в новому цегляному будинку на вул. Ген.Бочарова. Квартира на другому поверсі, має площу 83.2 м² і...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom