КД на Пушкінській
$ 228 000
($2 069/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Запрошуємо вас придбати унікальне помешкання в історичному центрі міста Одеси! Це просторе приміщення підходить під будь-який вид діяльності та знаходиться...
$ 80 000
($708/м²)
Фасадна квартира на 1-му поверсі прямо біля Перлинного кварталу на Таїрова. Поряд із фасадними вікнами вже Нова пошта та Ощад...
$ 60 000
($709/м²)
Простора квартира на Затонського (Д. Ойстраха). Відмінне планування: 4 окремі кімнати з виходом на лоджію, просторий коридор, санвузол роздільний, комора...
МОРСЬКА СИМФОНІЯ
$ 270 000
($1 357/м²)
Продается квартира 150 кв.м. на 11м этаже с видом моря в сданном и функционирующем комплексе в самом сердце Приморского района...
$ 190 000
($1 195/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну двохрівневу квартиру в самому серці Одеси, на вулиці Пішоновська. Цей об'єкт нерухомості ідеально поєднує в собі...
$ 84 000
($1 000/м²)
Пропонується до продажу чудова квартира на Таїрова. Люстдорфська дорога. Цегляний теплий будинок. Двостороння квартира, світла, 84 м2, одна спальня, дві...
$ 138 000
($920/м²)
Поспішайте придбати цікаву, перспективну квартиру у старому центрі поблизу Нового ринку. Унікальна пропозиція, при здійсненні якої ви однією угодою зможете...
АРКАДІЯ ХІЛЛС
$ 290 000
($1 992/м²)
Продається простора та стильна квартира в престижному житловому комплексі «Аркадія Хілс», розташована на 10 поверсі із захоплюючим панорамним видом...
$ 95 000
($1 010/м²)
Простора квартира на вул. Ольгіївській у самому центрі Одеси — 94,1 м², високі стелі, гарний стан, зручний перший поверх і...
($790/м²)
Пропонується до продажу чотирикімнатна квартира на Заболотному. Всі кімнати роздільні у житловому стані, ідеальний варіант для великої родини. Санвузол роздільний...
$ 53 000
($624/м²)
4 роздільні кімнати + 4 лоджії - ідеально для великої родини або під оренду! Продається 4-кімнатна квартира по вул. Семена...
ПРОСТІР НА ДАЧНІЙ
$ 580 000
($2 417/м²)
Продається ексклюзивний об'єкт для цінителів комфорту та приватності в новому житловому комплексі Простір на Дачній, за 5 хвилин від моря...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom