$ 78 000
($867/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Тополева. Трикімнатна квартира 90м2 у спецпроекті 2004 року побудови. Будинок утеплений зовні. Кімнати роздільні, простора кухня та передпокій. Дві засклені...
$ 95 000
($941/м²)
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира в цегляному будинку на Таїрово на вулиці Тополина кут вулиці Академіка Корольова. Відмінне планування...
$ 100 000
($817/м²)
Велика квартира в будинку з червоної цеглини з трьома лоджіями, гардеробною та повністю готовим ремонтом – відмінний варіант для сім'ї...
$ 49 000
($1 089/м²)
1 кімнатна в цегляному будинку з Газом на вулиці Тополєвій, найпопулярніший район Вузовський. Найкраща пропозиція квартири після капітального ремонту за...
$ 105 000
($750/м²)
Прекрасна квартира в самому серці Таїрова - ідеальне місце для комфортного проживання! Розташована на вулиці Тополєвій, цей цегляний спецпроект є...
$ 60 000
($1 203/м²)
Продам простору та затишну 1-кімнатну квартиру площею 49.9 квадратних метрів. Розташована на середньому поверсі цегляного 10-поверхового будинку, збудованого у 2005...
$ 74 000
($1 016/м²)
У продажу 2-кімнатна квартира вул. Топольова / ТЦ ВУЗІВСЬКИЙ. Будинок розташований - глибокий фасад далеко від галасливої дороги. Відмінна пропозиція...
$ 30 000
($515/м²)
Продаж квартири на вул. Тополева, розташована на 11 поверсі, 11 поверхового будинку. Квартира площею 58,3 кв. метрів. З вікон відкривається...
$ 15 000
($631/м²)
Продаж квартири на вул. Тополева, розташована на 11 поверсі, 11 поверхового будинку. Квартира площею 23,8 кв. метрів. З вікон відкривається...
$ 145 000
($1 051/м²)
Продам 4-кімнатну квартиру по вул. Топольова/ Вузовський в обжитому районі на Таїрова Один з найкращих будинків, збудований з червоної цегли...
($875/м²)
Продается 4-кімнатна квартира в новому мікрорайоні на вулиці Тополева. Будинок розташований всередині кварталу (будинку 15 років). Просторна, світла квартира, під...
$ 25 000
($496/м²)
Продаж квартири на вул. Тополева, розташована на 11 поверсі, 11 поверхового будинку. Квартира площею 50,5 кв. метрів. Цегляний будинок спецпроекту...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom