МЕРСЕДЕС
$ 425 000
($2 657/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
3х Квартира VIP-рівня в ЖК "Мерседес" парк Шевченка. Переваги будинку: -цегляний будинок; - закрита територія, що охороняється; - дахова котельня...
$ 55 000
($734/м²)
У продажу квартира на 1 поверсі 4-поверхового будинку. Загальна площа: 1 поверх — 75 м² цокольний поверх — 45 м²...
$ 56 000
($999/м²)
Розташована на перетині вулиць Новосільського та Толстого. Будинок цегляний п'ятиповерховий спецпроект, на кшталт хрущовки, з ж/б перекриттями. Фасадна. Зручний для...
СОРОК П`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 230 000
($2 585/м²)
Видова 3-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК «45 Перлина» на Каманіна. Будинок зданий у 2021 році. Авторський дизайн проекту. Прямо з пороговид моря! Гарно...
ОМЕГА
$ 150 000
($1 731/м²)
Квартира розташована в сучасному ЖК Омега. У квартирі дві окремі спальні та кухня-вітальня. Ремонт квартири робився за дизайнерським проектом, багато...
$ 80 000
($1 193/м²)
3-кімнатна квартира в центрі, Новосельського / Тираспольська. Загальна площа 67,1 м², правильне планування: три окремі кімнати, окрема кухня, роздільний санвузол...
REAL PARK
$ 83 000
($933/м²)
3-кімнатна квартира в ЖК Реал Парк (зданий 26 травня 2020 року, забудовник Стікон). Загальна площа 89 м², три окремі кімнати...
$ 85 000
($997/м²)
3-кімнатна в цегляному спецпроекті. Планировка : - окремі кімнати -двостороння - роздільний санвузол, ванна -лоджія Житловий добрий стан, замінена...
$ 99 800
($1 102/м²)
3-кімнатна квартира на Катерининській, кут Дерибасівської. Площа 90,6 м², 3 кімнати, кухня, 2 санвузли. Стелі 3,1 м. Вікна у двір...
$ 350 000
($2 445/м²)
Велика видова 3-кімнатна квартира з дорогим дизайнерським ремонтом. ЖК «45 Перлина» на Каманіна. Будинок здано у 2021 році. Квартира укомплектована сучасними меблями та технікою. Все...
$ 120 000
($1 644/м²)
Продається 3-кімнатна квартира в Приморському районі навпроти парку Перемоги. Будинок 2003 року спорудження цегляний спецпроект, розташований на перетині вулиць Академічна...
"MODERN"
($1 200/м²)
По факту-4-х кімнатна в зданому будинку СК Стикон ЖК Модерн. Квартира для великої родини, де кожен має свій простір...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom