$ 100 000
($834/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продам 2 поверховий будинок (незавершений), у Фонтанці 3, фасадний. Будинок на 7,5 сотках землі. Комунікації: електрика, водопровід, газ. На подвір'ї...
$ 15 000
($300/м²)
Пропонуємо вашій увазі унікальну пропозицію – новий будинок у мальовничому садовому товаристві "Західний"! Цей незавершений будинок, розташований на 6 сотках...
$ 240 000
($1 264/м²)
Пропонується до продажу 2-х поверховий будинок у престижному районі Одеси, Совіньйон-2. Загальна площа 190 кв. Планування будинку: 1 поверх ...
$ 25 000
($511/м²)
До продажу пропонується будинок в Олександрівці. Будинок розташований на головній вулиці з відмінним місцем розташування та маршрутка яка проходить по...
$ 125 000
($365/м²)
В ексклюзивному продажу чудовий капітальний двоповерховий будинок в класичному стилі з мансардою в Олександрівці (Чорноморськ) на ділянці 19 соток. У...
$ 87 000
($1 088/м²)
Продається таун-хаус в Совіньйоне/СК Посейдон. Добротно побудований затишний будинок. Дуже цікава пропозиція, яка підходить як для цілорічного проживання, так і...
$ 33 000
($550/м²)
У продажу будинок з 3-х кімнат в Дальнику. Площа будинку 60м, всі зручності в будинку - опалення газовим котлом, роздільний...
$ 250 000
($1 191/м²)
2-поверховий будинок в Совіньйоні-2, Марін Віллас. Ділянка 4 сотки правильної форми. 2 поверхи, загальна площа 210 кв. Гараж на одну...
$ 40 000
($445/м²)
Будинок-дача на Кароліно – Бугазі. Загальна площа будиночка 80м2 плюс третій рівень із терасою. Ділянка 3 сотки. На території є...
$ 18 000
($200/м²)
В продажі! Будинок загальною площею 90м.кв. Розташований у центрі села з асфальтованим під'їздом. До будинку відводять 19 соток землі. На...
$ 28 000
($298/м²)
Будинок знаходиться в центрі села, один метр від монастиря в честь ікони Божої Матері "Усіх Скорботних Радість" у тихій вуличці...
$ 24 000
($1 600/м²)
Невеликий будинок у ближньому передмісті Одеси, с.Олександрівка. У будинку одна кімната та кухня. Житловий стан, можна жити цілий рік. У...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom