$ 220 000
($1 375/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу двоповерховий будинок нової будівлі в Совиньоні. Загальна площа 160 кв. м. На першому поверсі: гараж, передпокій, кабінет...
$ 27 000
($126/м²)
Пропонуємо вашій увазі унікальну можливість придбати чудовий будинок у мальовничому місці, що нагадує невеликі Карпати. Цей особливий об'єкт нерухомості розташований...
$ 255 000
($797/м²)
Добротний, заміський будинок на 20 сотках землі в екологічно чистому районі з тенісним кортом і альтанкою з барбекю для відпочинку...
$ 172 000
($1 043/м²)
Сучасний будинок з євроремонтом, меблями технікою та басейном! Стильний та повністю готовий до проживання будинок загальною площею 165 м², розташований...
$ 21 000
($300/м²)
Будинок, де хочеться лишитися! Знаходиться в селі Петрівка-Буялик, зручне сполучення можна доїхати електричкою. Теплий та міцний будинок площею 70 кв.м...
$ 270 000
($1 080/м²)
Продаю новобудову в Совіньйоне 3. Загальна площа 250 кв.м, 4 спальні, кухня-вітальня 50 кв.м., 2 санвузли, гараж. У будинку якісний...
$ 195 000
($1 148/м²)
Одноэтажний будинок 169,13 кв. м. в елітному районі Совіньйон на 5 сотках землі. У будинку розташовані: простора кухня-вітальня, три світлих...
$ 35 000
($140/м²)
Пропонується до продажу капітальний якісний будинок в Олександрівці. Будинок має три поверхи , продумане та зручне розташування кімнат. На першому...
$ 70 000
($694/м²)
Таунхаус 2019 будівлі під внутрішнє оздоблення в селищі Ліски. Розташований на обжитій асфальтовій вулиці. Площа будинку 102 кв. метри. На...
Таунхаус 2019 року будівництва під внутрішню обробку в селищі Леські. Розташований на заселеній, асфальтованій вулиці. Площа будинку 102 кв. метри...
$ 200 000
($1 112/м²)
Представляємо вам ексклюзивну пропозицію – чудовий хазяйський будинок на Фонтанці, в одному із найпрестижніших районів Одеської області. Цей будинок був...
$ 11 000
($550/м²)
Пропонується до продажу літній будинок на причалі, з видом на море. Будинок одноповерховий, кімната та кухня, є світло і вода...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom