$ 285 000
($1 629/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію на ринку нерухомості – новий будинок площею 175 кв.м. у Совиньйоні на ділянці 4 соток...
$ 300 000
($1 715/м²)
$ 113 000
($565/м²)
СК «Дайберг», таунхаус з власним двором та паркуванням. Комплекс цілодобово охороняється, в'їзд за перепусткою. На території комплексу: - зелений парк...
$ 580 000
($1 934/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію – сучасний автономний будинок на березі Чорного моря, у мальовничому місці Совіньйон. Цей будинок ...
$ 168 000
($1 200/м²)
Сучасні таунхауси в престижному районі Совіньйон, Одеса. Новий житловий проєкт у форматі комфортного міського життя з приватністю заміського будинку. Площа...
$ 235 000
($1 175/м²)
Новий, сучасний двоповерховий будинок у Совіньйоні. Загальна площа 200 кв. м. на ділянці 5,9 соток із власним заїздом. Максимально віддалений...
$ 145 000
($1 470/м²)
Продам капітальний, окремий будинок 98 м2 з ремонтом у смт Таїрова - Світлий Совіньйон! Планування з великою кухнею студією поділеною...
$ 42 000
($420/м²)
Ідеальне місце поблизу моря для втілення ваших житлових мрій! Продається ділянка 4,4 сотки з вже розпочатою будовою (один поверх), яка...
$ 255 000
($1 209/м²)
Продаж дуплексу сучасної будівлі в Совіньйон-3 на 2,3 сотках землі. Поруч з морем. Закрита, територія, що охороняється, поруч супермаркети, аптеки...
($1 257/м²)
Продаж дуплексу сучасної споруди в Совіньйон-3 на 1,8 сотках землі площею 187 м2. Двір обгороджений, викладений плиткою. Є місце для...
$ 99 000
($1 032/м²)
Продається сучасний одноповерховий будинок 96м2 на ділянці 3 сотки. Вулиця активно забудовується новими котеджами. Висока якість будівництва гарантує довговічність та...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom