$ 750 000
($3 750/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу сучасний та стильний будинок в одному з найпопулярніших районів - ЖМ Совіньйон. Загальна площа будинку 200 кв.м...
$ 100 000
($577/м²)
Просторий будинок за ціною квартири! Двоповерховий дуплекс у Царському селі. Загальна площа 173.4 кв.м., 5 спалень. Закрита територія. Матеріал будівництва...
$ 75 000
($469/м²)
У продажу ділянка в Царському селі, з коробкою будинку 160 м2, два поверхи. Сама ділянка 8 соток. Правильної форми. Вода...
$ 175 000
($807/м²)
Будинок вашої мрії у Совіньйоні! 2 поверхи, 217 кв.м., міцний фундамент та новий дах. Ділянка 6 соток правильної форми –...
$ 260 000
($1 182/м²)
Капітальний будинок для великої родини на великій ділянці з садом! Будинок якісної споруди, будували для себе, фундвмент 1 метр...
$ 120 000
($572/м²)
Двоповерховий будинок на 4 сотках, частково зроблено ремонт. 1 поверх: кухня-вітальня, спальня, санвузол. 2 поверх: 3 спальні, санвузол, сауна, тераса...
$ 70 000
($730/м²)
Будинок (таунхаус) нової будівлі на забудованій вулиці у Чорноморці-2. Асфальтований під'їзд. Фасад готовий. Двір викладено плиткою. Загальна площа 96 кв.м....
$ 147 000
($1 634/м²)
Пропонується до продажу вишуканий двоповерховий будинок в одному з найпрестижніших котеджних містечок біля моря поблизу Одеси – Совіньйон-1. Це закритий...
$ 720 000
($2 058/м²)
Елітний будинок у Совіньйоні – затишок, розкіш та безпека біля моря! Якщо ви мрієте про статусний будинок в одному з...
$ 85 000
($850/м²)
Пропонується сучасний 2-поверховий таунхаус з мансардою в тихому і затишному районі! Це відмінний варіант для тих, хто шукає гармонію заміського...
$ 101 000
($842/м²)
Продається будинок – дуплекс 120 кв. м. на 3 сотках у Царському Селі. На першому поверсі: кухня - студія, санвузол...
$ 259 000
($518/м²)
Капітальний будинок для великої сім'ї на Таїрово Будинок 3-х поверховий, всього 12 приміщень під оздоблення. У будинку розведена та підключена...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom