$ 45 000
($205/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується будинок на два господарі з видом на лиман в Овідіополі. Ідеальне розташування – чудовий вид на лиман, що дозволить...
$ 78 000
($381/м²)
Продається капітальний двоповерховий будинок 205 кв.м, поряд з ЖК "Маріїнський", смт. Великодолинське. Перший поверх -вітальня 25 кв.м, кухня 12 кв.м...
$ 130 000
($387/м²)
Продається просторий будинок 330 кв.м в Новій Долині. Всього 15 хвилин їзди від Одеси. Можлива продаж за державними програмами та...
$ 120 000
($565/м²)
Унікальна пропозиція – будинок у Кароліно-Бугазі! Особливість цього об'єкта нерухомості – його розташування. Розташований всього за кілька хвилин від моря...
$ 90 000
($948/м²)
Пропонується до продажу двоповерховий таунхаус в котеджному містечку • Монолітно-каркасний фундамент; • Стрічковий фундамент з блоковим заповненням, гідроізольований і утеплений...
$ 460 000
($1 917/м²)
Продам будинок з видом на море в Совіньйоні 1. Будувався з використанням якісних матеріалів та дотриманням усіх будівельних норм. У...
$ 62 000
($437/м²)
Цей просторий будинок знаходиться в затишному кооперативі СК ЯВА, всього в 50 метрах від річки. Він побудований з високоякісних матеріалів...
$ 125 000
($1 042/м²)
Продається господарський будинок 120 кв.м. Побудований з черепашника, утеплений. Фасад короїд, покрівля – металочерепиця. На першому поверсі: хол, кухня –...
$ 185 000
($1 542/м²)
Продам новий будинок в ЖМ Люстдорф. Загальна площа будинку 120 кв. м. Виконано ремонт у світлих тонах. Ділянка 1,32 сотки...
$ 50 000
($417/м²)
Пропонується до продажу капітальний будинок в Овідіополі. Будинок розташований на ділянці площею 15 соток, що забезпечує Вам простір та свободу...
$ 110 000
($741/м²)
NORDVILLE – таунхауси на Золотій гірці! Новий рівень заміського життя в межах міста! – Без комісії для покупця! - Сучасне...
$ 135 000
($1 286/м²)
Продам дуже якісний теплий, затишний будинок 105 кв. м. з кримського черепашника на 2 сотках землі. Будинок 2 поверхи, 2...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom