$ 165 000
($1 270/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Новий житловий комплекс VELVET на закритій території площею 1,5 гектара в Червоному Хуторі. Одноповерховий будинок загальною площею 130 кв. на...
$ 90 000
($858/м²)
Новий житловий комплекс VELVET на закритій території площею 1,5 гектара в Червоному Хуторі. Триплекс загальною площею 105 кв. на 1,4...
$ 115 100
($1 118/м²)
Двоповерховий таунхаус - 103 квадратних метри - житловий район Райдужний. Сучасний таунхаусний комплекс із закритим двором, приватним басейном і двома...
$ 365 000
($1 521/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію на ринку нерухомості – новий будинок площею 240 кв.м. у Совиньйоні на ділянці 4 соток...
$ 300 000
($1 715/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію на ринку нерухомості – новий будинок площею 175 кв.м. у Совиньйоні на ділянці 4 соток...
$ 113 000
($565/м²)
СК «Дайберг», таунхаус з власним двором та паркуванням. Комплекс цілодобово охороняється, в'їзд за перепусткою. На території комплексу: - зелений парк...
$ 285 000
($1 629/м²)
$ 145 000
($1 075/м²)
Продається новий сучасний будинок на стадії будівництва з продуманим та функціональним плануванням. За проектом: 1 поверх - кухня-вітальня, сан. вузел...
$ 580 000
($1 934/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію – сучасний автономний будинок на березі Чорного моря, у мальовничому місці Совіньйон. Цей будинок ...
$ 750 000
($3 750/м²)
Пропонується до продажу сучасний та стильний будинок в одному з найпопулярніших районів - ЖМ Совіньйон. Загальна площа будинку 200 кв.м...
$ 50 000
($556/м²)
У продажу капітальний будинок у селі Санжейка, передмістя Чорноморська. Будинок побудований з пінопласту, дах - металочерепиця. Броньовані вхідні двері. У...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom