$ 68 000
($2 000/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається затишна однокімнатна квартира по вул. Богомольця. Квартира знаходиться на етапі ремонту та меблювання. Буде повністю готова до вʼїзду та...
$ 190 000
($1 560/м²)
Продається 3-рівнева 5-ти кімнатна квартира на вул. Богомольця. Площа квартири 121,8 кв.м та 60 кв.м більярдна кімната. Квартира оздоблена дизайнерським...
$ 92 000
($1 534/м²)
2 кфмнатна квартира в новобудові поряд з Парклендом. В будинку є ліфт , газове опалення , зроблений якфсний ремонт для...
Сакура
$ 200 000
($1 961/м²)
2 ярусна квартира в новобудові у найкращого забудовника , ремонт зроблений для себе в дизайнерській студії . Є ще мансардний...
$ 170 000
($2 329/м²)
Сучасна квартира з готовим ремонтом у престижному ЖК ParkLand (Парк Ленд). Новобудова, еліт-клас, цегляний будинок. Основне: • Вільне планування •...
($1 667/м²)
Продам дворівневу квартиру в ЖК «Сакура». Затишна та стильна квартира з дизайнерським ремонтом, повністю укомплектована меблями та вбудованою технікою. 2+...
$ 135 840
($1 600/м²)
Продається квартира площею 85 м2 з неймовірною терасою в закритому комплексі бізнес-класу Parkland. Квартира розташована в 11 секції на 9...
$ 155 000
($2 584/м²)
Продаж дизайнерської квартири. Жк Парк ленд • 5 поверх • Площа — 60 м² Квартира з дизайнерським ремонтом, продумана до...
$ 104 000
($2 312/м²)
? Ужгород, вул. Легоцького, 80 | ЖК Park Land ? Продаж 1,5-кімнатної квартири Сучасна квартира з дизайнерським ремонтом у одному...
$ 165 880
($2 900/м²)
Продається сучасна двокімнатна квартира в комплексі бізнес-класу - ЖК Parkland. Комплекс закритого типу, з великим внутрішнім двором площею 2 гактери...
$ 95 000
($1 000/м²)
Продається 4-кімнатна квартира! Ужгород по Богомольця 30. Загальна площа квартири 95 кв.м. Житлова площа: 54 кв.м. Площа кухні становить 10...
$ 105 000
($2 334/м²)
Елітна квартира в ЖК Park Land — готовий бізнес або ідеальний дім Пропонується стильна квартира в ЖК Park Land —...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom