$ 99 000
($847/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Продаж дуплексів у ЖК «Михайлівський» Просторі та сучасні дуплекси для комфортного життя: • Загальна площа: 117 м² • Ділянка: 2...
$ 320 000
($1 940/м²)
Продаж чудового сучасного будинку в м. Ужгород. Земельна ділянка 5 сотин. До центру міста 1хв. Загальна площа 165кв. м. двухповерховий...
$ 170 000
($2 267/м²)
Продається сучасний будинок в тихому місці по вулиці Івана Франка. Заг.площа 120 кв.м.з гарежем. Площа будинку 75 кв.м. 6 сотин...
$ 155 000
($1 034/м²)
Продаж будинку в мікрорайоні Радванка, м. Ужгород (можливий розумний торг) Пропонується до продажу просторий двоповерховий будинок загальною площею 150 м...
$ 260 000
($2 408/м²)
Продаж сучасного 2-ох поверхового котеджу з авторським дорогим ремонтом М.Ужгород Червениця БаМ Вул.Срібляста Котедж побудований з клінкерного кірпіча! Площа: 108...
$ 185 000
($1 797/м²)
Продається гарний котедж в Ужгороді. Повністю з ремонтом частково меблі, вмонтована кухня. Будинок зданий в експлуатацію в 2024 році. Будинок...
($926/м²)
Продаж ексклюзивного будинку в історичній частині міста. Менше кілометра до площі Корятовича! Власна земельна ділянка, 5 сот. Неповторна архітектура. Будинок...
($1 479/м²)
Продаж дизайнерського та енергоефективного будинку 115 кв в місті Ужгород, р-н Садовий: Пропонуємо вашій увазі сучасний будинок, що відрізняється від...
$ 160 000
($1 778/м²)
Продам будинок (напівособняк) в центрі міста Ужгород, площа Корятовича, вул. Вакарова 9. Площа будинку 90 м.кв. Побудований із цегли та...
$ 130 000
($936/м²)
? Продається сучасний будинок у престижному районі Компотний, м. Ужгород! ? Локація: зручне розташування поруч із ТЦ Дастор, Епіцентром, ліцеєм...
$ 82 000
($720/м²)
Продається сучасний котедж . Котедж площею 114 кв.м . На першому поверсі розташовані простора гостьова кімната з обідньою зоною, окрема...
$ 139 000
($1 390/м²)
Будинок загальна площа з господарськими будівлями — понад 150 м² на розі вулиць з ділянкою 7 соток (окремо державний акт)...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2