Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 93 000
($1 178/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продаж 3-кімнатної квартири з сучасним ремонтом. Квартира знаходиться в топовій локації! Район Медичного Університету! Можливий продаж з державними програмами (ЄВідновлення)...
$ 250 000
($1 563/м²)
Этажность:
Площадь участка:
На ділянці - два будинки. Дерев'яний будинок 160 м² - побудований за ексклюзивним проєктом, проведені всі комунікації: газ, світло (окрема...
$ 62 000
($951/м²)
Є кладовка (гардеробна). Закритий двір зі своїм новим дитячим майданчиком. В будинку є продуктовий магазин. 5хв до зупинки "Дачна". Тихе...
$ 150 000
($625/м²)
Коммерческое помещение в городе. Удобная локация. Идеальное, стильное, капитальное помещение. Под клинику, салон, банк, спортзал, студию танцев, под офисы или...
$ 52 000
($1 221/м²)
Продаж чудової 2 кімнатної квартири у найкращому районі міста, у центрі, 5 хвилин до вулиці Соборної! Квартира у тихому місці...
$ 76 000
($691/м²)
Таунхаус новобуд, чорнові роботи, інд.опалення, в двух роблять ремонт, ще три продаются. Не упустіть свій шанс!...
$ 83 000
($1 434/м²)
Продається квартира в новобудові з євроремонтом,все з меблів і техніки залишається новим власникам. Зроблена кухня студія зі спальним місцем,можна розглядати...
($667/м²)
Продаж таунхауса в ТОП локації, від забудовника! Нове ко еджне містечко! Підходить під програми, ділянка під будівництво! До зупинки муніципального...
$ 68 000
($1 097/м²)
Комерційна нерухомість у новобудові. Будинок зданий. Наявні комунікації. Зручний під'їзд та вільна парковка. Поєднання заміської атмосфери з легкою доступністю та...
$ 139 900
($1 207/м²)
Терміновий продаж !!! Пропоную приміщення вільного призначення в районі масиву Поділля. Загальна площа 116 м². Приміщення підійде для будь-якого виду...
$ 20 000
($741/м²)
Будівля / комплекс / павільйон Загальна площа 27 м² Комісія за послуги 5 %...
$ 115 000
($647/м²)
Продаю новий утепленнний великий будинок для великої родини в затишному місці на Старому місті з виходом до ставка і лісу...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom