rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 220 000
($1 058/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Продається просторий та затишний будинок загальною площею 220 кв.м. на Нижній Слов янці. Цей будинок розташований на двох поверхах: на...
$ 48 000
($686/м²)
Продаж таунхаусів від забудовника, без комісії для покупця! Топова еко-локація! Поруч вмя інфраструктура, зупинка транспорту, до ценра міста 10 хв...
$ 112 500
($1 500/м²)
Продаж приміщення зі свіжим ремонтом в центрі. Є можливість розміщення вивіски, проглядається з вулиці для пішого та автомобільного трафіку. Новий...
$ 55 000
($1 116/м²)
Этаж/Этажность:
Продам двокімнатну квартиру на Старому місті по вулиці Ярмоли Мелешка. Квартира чорнова 49,3 кв.м., не кутова, зданий будинок. Будинку 10...
$ 390 000
($1 445/м²)
Твій простір для життя: стильний та просторий будинок у Вінниці! Продається сучасний одноповерховий будинок 2023 року побудови з ділянкою 9...
$ 150 000
($266/м²)
Продажа виробничо-складських приміщень, 565 кВ м, земля приватизована, всі комунікації...
$ 200 000
($507/м²)
Продається комерційне приміщення 395, 2 м2, Столярний цех - 133м2; двір 2.74 сот.; складські приміщення та шість офісних приміщень, два...
$ 74 000
($779/м²)
В продажу Готовий Таунхаус 95 м.кв З великою ділянкою !! Підключені всі комунікації, велика ділянка на дві вулиці - 2...
$ 37 000
($257/м²)
комната отдыха, душ, колодец, герметичный септик. Размер 12*12, выход на две улицы. Можно с оборудованием как бизнес, или же просто...
$ 46 000
($1 153/м²)
Продам квартиру в ЖК Манхеттен. Хороше планування. Вид у двір. Затишний двір, дитячі площадки, басейн, парковка. Переуступка покупця. Поруч Аграрний...
$ 79 900
($1 230/м²)
Продам частину будинку з гарним ремонтом! Пропонуємо частину будинку, що ідеально підходить для комфортного життя. Просторі 3 кімнати, пластикові вікна...
$ 65 000
($707/м²)
Терміново!!! Продається офісне приміщення, яке має 3 окремі кімнати, коридор і санвузол. Окремий вхід в приміщення. В приміщенні зроблено ремонт...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2