$ 168 000
($1 084/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Продам котедж у Ближньому Минаї в одній із найкращих локацій. Площа котеджу 155 м². Стан — готовий під чистове оздоблення...
$ 180 000
($600/м²)
Продається просторий триповерховий будинок 300кв.м, ідеально підходить для великої родини або комфортного заміського життя. Характеристики будинку: 3 поверхи 5 окремих...
$ 185 000
($1 542/м²)
?Продаж в с. Минай котеджу типу американки з двориком 4 сот. готові до заселення ✨Заг. пл. 120 кв. м. ✨Коридор...
$ 120 000
($1 000/м²)
? Продаються котеджі американки Чорнові в с.Минай, Закарпаття ?120 м2 заг.площа ?3 кімнати, кухня-вітальня, гардероб, два санвузли з душовою кабінкою...
($828/м²)
Котеджі на вул. Дулова, Минай Сучасне та якісне будівництво у спокійному районі поруч із містом. Ідеальний вибір для тих, хто...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom