$ 381 960
($3 001/м²)
Площадь общая:
Інвестиційна пропозиція: комерційне приміщення в OLEGIV Boutique Residence | Історичний центр Києва Локація: м. Київ, вул. Олегівська Шевченківський район —...
$ 438 000
($1 248/м²)
Приміщення з фасадним окремим входом, загальною площею 351.4 кв. м, розташоване на трьох рівнях: перший та другий поверхи, а також...
$ 1 350 000
($2 700/м²)
Ексклюзив! Інвестиційна комерційна нерухомість 500 м² на Берестейському проспекті, Київ Без комісії — готовий об’єкт для розвитку бізнесу, інвестицій або...
$ 110 000
($2 076/м²)
#RR12160 Продаж офісного приміщення з новим дизайнерським ремонтом, Січових Стрільців, 21 Просторий офіс площею 53 м² в нежитловому фонді, повністю...
$ 1 400 000
($3 889/м²)
Продається приміщення під клініку, 360 м², з паркінгом Ідеальна локація для медичного центру, стоматології, естетичної медицини чи приватної клініки. Планування:...
$ 1 216 500
($5 007/м²)
Продажа фасадного коммерческого помещения 244 м² в ЖК [посилання приховано], Шевченковский район, Киев Предлагается к продаже фасадное коммерческое помещение площадью...
$ 550 000
($3 504/м²)
Вул. Бульварно-Кудрявська 15,б В середині ЖК Два входи Перший поверх Стеля 4,5 Є тераса перед входом Вартість оренди 4000$...
$ 760 000
($4 223/м²)
Продаж офісного приміщення по вул. Бульварно-Кудрявська 15Є ЖК "Ярославів Град" поруч з метро Золоті Ворота Загальна площа офісу: 180 м²...
$ 8 000
($244/м²)
Продам капитальный гараж в охраняемом кооперативе «Лада-2», ул. Академика Ромоданова (Пугачева) 19А, кирпичный, 32,9 кв.м, 5,5 на 3 м, Н...
($1 321/м²)
Нежитлове приміщення з раціональним плануванням, 2 окремі входи, надбудова частково другий поверх, , просторий холл, 4 кабінети, душова, кухня, санвузол...
$ 3 150 000
($1 750/м²)
Продаться фасадное помещения 1800 м2 идеально подойдет под фитнес клуба, реабилитационный центр, клинику. Объект находиться на 2-м этаже в ЖК...
$ 390 000
($3 197/м²)
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення площею 122m2 у престижному та інноваційному ЖК Unit Home серці сучасного технологічного району Києва...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2