$ 500 000
($3 704/м²)
Площадь общая:
Продаж офісного приміщення по вул. Буслівська 12 ЖК "Busov Hill" поруч з метро Дружби народів Загальна площа офісу: 135 м²...
$ 650 000
($3 308/м²)
Продається готове комерційне приміщення в ЖК Delmar Адреса: вул. Андрія Верхогляда, 14А Ідеально під клініку, освітній центр, стоматологію чи офісний...
$ 889 650
($4 494/м²)
#20979 Пропонується приміщення площею 198 м.кв. під різний вид діяльності. Повний опен спейс. Комерційне приміщення в ЖК "Новопечерські Липки" ...
$ 750 000
($4 055/м²)
Ваш успіх має своє ім'я, і воно відзначається на висоті 19 поверху житлового комплексу "Новопечерська Вежа". Цей офіс – не...
$ 1 050 000
($4 566/м²)
Продажа современного офиса в центре Киева по адресу улица Эспланадная. Этаж 4/5 этажного здания. Общая площадь офиса 230 м2. Фотографии...
$ 1 161 000
($2 700/м²)
Предлагается на продажу фасадное помещение в престижном Жилом комплексе Бульвар Фонтанов, по ул. Саперное поле 3, Печерск. Общая площадь помещения:...
$ 4 500 000
($1 225/м²)
Продаж БЦ за адресою: вул. Нововокзальна. Офісна будівля являє собою 5-поверхову окремо стоячій будівлю. Загальна площа: 3675м². Майже всі площі...
$ 570 000
($3 497/м²)
Продам фасадне приміщення 180.27 м2 вільного планування та призначення знаходиться в 1 секції (всього 3) в жк бізнес-класу Maxima Residence...
$ 1 120 000
($3 511/м²)
Вул.Прорізна 11 Продаж Фасадного приміщення площею 319 м2 Фасад.Два поверхи. Вхід з під’їзду. Не Історична памʼятка, є можливість зробити окремий...
$ 150 000
($2 500/м²)
Продаж стильного офісу з дизайнерським ремонтом у центрі Печерська! Характеристики офісу: Адреса: провулок Лабораторний, 22 Площа: 60 м Приміщення знаходиться...
$ 6 000 000
($10 811/м²)
#21249 Простір для лідерів: преміальний офіс 555 м² у БЦ Summit Пропонується до продажу офіс преміум-класу на 7-му поверсі одного...
$ 105 000
($2 561/м²)
Продаж офісного приміщення в Carnegie Tower Кловський узвіз, 7, Київ Пропонується до продажу офісне приміщення в бізнес-центрі класу А Carnegie...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2