$ 42 000
($1 200/м²)
Площадь общая:
Офис на метро Арсенальная рядом с Домом офицеров Площадь 35 кВ.м. Отличный вариант для бизнеса. Есть видео-обзор по запросу. Ждем...
$ 350 000
($2 559/м²)
Продається офісне приміщення в самому центрі столиці з відмінним розташуванням і аурою. Печерський район. Поряд фітнес-клуб "Царський".5-7 хв.до метро Печерська...
$ 300 000
($844/м²)
Продається офісне приміщення в діловому центрі столиці, по вул. Фортечний тупик 4! Приміщення площею 355.5 м2, займає ввесь 4 поверх...
$ 1 290 000
($2 515/м²)
Продається окрема будівля 513 кв м, що розташована на земельній ділянці площею 10,73 соток. Адреса Київ, вул. Мічуріна (пер. Болсуновський)...
$ 630 000
($4 286/м²)
Продажа коммерческого помещения площадью 147 м². Отдельный вход. Адрес: г. Киев, ул. Институтская, 24/7. Продажа помещения под магазин или офис...
$ 330 000
($6 600/м²)
Фасадне приміщення в самому центрі міста. Два окремих входи (фасад і двір). Велика вітрина, прохідне місце. Наразі є орендар...
$ 1 350 000
($5 295/м²)
32598 Продаж офісного приміщення Busiv Hill. Значною перевагою обєкта є: представницький вигляд для клієнтів і партнерів; вигідна інвестиція; висока орендна...
$ 391 500
($2 900/м²)
Продаж комерційного приміщення в одній із найпрестижніших локацій Києва — ЖК «Новопечерські Липки», вул. Михайла Драгомирова, нова черга Площа —...
$ 1 400 000
($7 180/м²)
Пропонується на продаж фасадне комерційне приміщення ЖК Новопечерські Липки. Приміщення знаходиться на першому поверсі центральної алеї комплексу, планування: 1 поверх...
$ 3 500 000
($1 968/м²)
#RR81 Продаж комерційного приміщення площею 1779 м2, розташованого на 1-2 поверхах у новому цегляному будинку в центрі столиці навпроти ЖК...
$ 360 000
($1 695/м²)
Київ, Філатова Академіка пров., 3/1 Сталінка; стіни: цегла; перекриття: залізобетон; поверховість: 5 транспорт: ст.М"Либідська", "Дружби Народів", "Палац Україна"; гарний стан...
$ 455 400
($3 000/м²)
Пропонується на продаж нежитлове приміщення в ЖК Новопечерські Липки (вхід з двору 20 будинка) по вул. Андрія Верхогляда 18-Б, площею...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom