Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 85 000
($654/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Від забудовника пропонуємо сучасний Дуплекс- біля озера Святище ( osocor) 2 хвилини пішки. Осокорки Дарницький р-н, 7 км від м..Славутич...
$ 77 030
($1 315/м²)
Этаж/Этажность:
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості компанії РІЕЛ Ми працюємо з 2003 року та розуміємо, наскільки важливо знайти дім, де...
$ 75 000
($711/м²)
Продається квартира пр-т Бажана, 17 - ЖК "Olympic Park", будинок 1, секція 4, 12/26 пов. будинку. Площа квартири 105,6 кв...
$ 15 000
($137/м²)
#30749 Готова кав’ярня з власним виробництвом на Позняках за адресою: Драгоманова, 44 А Бізнес з реальним прибутком Чудова можливість увійти...
$ 72 000
($1 757/м²)
Продам однокімнатну квартиру по вул. Урлівська, 36, 22/22-25 поверх, 41/18/12, у гарному стані, разом з меблями/техникою, тепла, світла, дуже комфортна...
$ 32 800
($1 259/м²)
SMART-квартира 26.06 м², ул. Ревуцкого 54 - 7 мин. до метро Харьковская Цена: (32800 дол. при 100% оплате) Город: Киев...
$ 299 000
($622/м²)
Пропонується просторий офіс загальною площею 480,9 м² ( увесь поверх) у сучасному будинку 2006 року побудови за адресою вул. Здолбунівська...
$ 78 940
($1 209/м²)
2-кімнатна квартира з лоджією — 65 м², ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1, Київ Дарницький район | Поруч озеро Сонячне |...
$ 240 000
($1 326/м²)
Продається чудовий пентхаус, розташований у будинку 13Г, по вулиці Анни Ахматової, в якому наша родина щасливо проживала від моменту побудови...
$ 128 000
($427/м²)
Дом недострой.свет есть.всё инф.по тел.300кв...
$ 260 000
($1 040/м²)
Дарніцькій район, р-н Осокорки , вул.Садовая ,метро Осокорки 5 хвилин, поруч два озера Будинок 3-х поверховий , загальною площею 250м2...
$ 72 300
($1 123/м²)
ЖК Sister — 2-кімнатна квартира 64 м² Адреса: вул. Клеманська, 3, Дарницький район, м. Київ Забудовник: РІЕЛ (на ринку з...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom