$ 1 000
($1/м²)
Площадь общая:
JOULe - логістичний центр «В» класу в 10 хвилинах від Кільцевої дороги. Пропонуємо продаж або оренду приміщення 1006 м2 в...
$ 31 490
($342/м²)
Продаж підвального приміщення 92,2кв.м. в житловому будинку, вул. Лісорубна 4, Святошинський р-н. Можливо використання під склад, офіси, коворкінг та інше...
$ 120 000
($1 446/м²)
Продаж нежитлового приміщення на першому поверсі з окремим входом. Діюча стоматологія з ремонтом і повністю всім обладнанням, готовий бізнес. Два...
$ 377 000
($554/м²)
Продаж діючого бізнеса вул.Стеценко,49/65. Ділянка 6,24 с. Автомийка 376.2 м2 три поверхи, фасад 21х31 м СТО- 305 м2 два поверхи...
$ 250 000
($2 315/м²)
Без комісії! Продається ексклюзивне приміщення в новому ЖК Академ Парк, що знаходиться за адресою: м. Київ, бульв. Академіка Вернадського 24...
$ 1 300 000
($1 000/м²)
Продаж діючого готелю вулиця Тулузи, 3 поверха, площа: 1 300,0 кв.м, з євроремонтом, перекриття: залізобетон; Планування: 15 номерів різних категорій; салон...
$ 1 099 330
($2 426/м²)
Комерційне приміщення в ЖК Lucky Land, фасад. Продаж. Вул. Берковецька, 4д. Святошинский р-н. 453,24 кв.м Нежитловий фонд Фасад (навпроти торгової...
$ 583 920
($1 800/м²)
Вашему вниманию предлагается коммерческое помещение в инновационном Бизнес-центре жилого комплекса Be the One по адресу Василия Стуса 35-37. Пешеходная доступность...
$ 470 000
($1 469/м²)
Продам офис общей площадью 320м2. Просторный, светлый, нереально панорамный офис для вашего бизнеса. Работать в таких стенах и с таким...
$ 540 000
($1 688/м²)
Продам панорамний офіс 320 м² у сучасному бізнес-центрі Києва Просторий, світлий та по-справжньому видовий офіс, у якому приємно працювати та...
$ 49 990
($188/м²)
Код об'єкту 56- 344081-35 Продається технічний поверх загальною площею 267 м.кв. за адресою Київ вул.Бударіна 3а. Приміщення знаходиться на 17...
$ 97 000
($1 294/м²)
Київ Академмістечко. Терміновий продаж приміщення площею 75 кв. м. під ваш бізнес! Фасадний вхід. З дорогими меблями під аптеку або...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom