$ 110 000
($1 100/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продам дуплекс в центре города! Площадь 100м2 и мансарда 45м2 Площадь участка 1.75 Технология строительства - Керамоблок - утепление пенопласт...
$ 85 000
($773/м²)
Площадь участка:
Таунхаус у Бучі по вул. Тарасівська. Просторий 3-поверховий таунхаус 110 м² із власною ділянкою 1,5 сотки. Центральні комунікації + газ...
$ 120 000
($1 334/м²)
Ірпінь Дуплекс вул. Пушкінська Площа 90м2 + мансарда Газ, центральна вода і каналізація Електроенергія 15кВ Ділянка 2 сотки Офрмлення мінімальне...
$ 170 000
($1 169/м²)
Продається двоповерховий будинок в м.Буча! Площа 1 будинок: 146,5/67,2/15,5 окремо стоячий двоповерховий будинок Площа 2 будинок: 38,4/26,3/9,2 частина старого будинку...
$ 210 000
($1 258/м²)
Побудован у 2015 року. Площа 167 м2. Будував для себе. Продаю з меблями і технікою. Зовнішні стіни - газоблок, утеплення...
$ 80 000
($800/м²)
Продам таунхаус в городе Ирпень. Штукатурка, стяжка, газовый котел. Звоните прямо сейчас для детальной информации и просмотра!...
$ 95 000
($731/м²)
Продаж Дуплекса в котеджному містечку «Нест Парк» м.Буча Площа 130 м2 Земельна ділянка 2,5 сотки 4 спальні, 2 санвузла, кухня-вітальня...
$ 76 000
($650/м²)
Продаж таунхауса в Вишневому.Таунхаус з підвалом.Гарна транспортна розвʼязка...
$ 75 000
($1 000/м²)
В таунхаусі облаштований благоустрій території, затишні задні дворики, подвір'я викладене бруківкою, зручний заїзд. Поруч сусіди забудовані. Таунхаус введений в експлуатацію...
$ 1 600 000
($5 715/м²)
Продається сучасний БУДИНОК у лісі площею 280 м² в стилі hi-tech в котеджному містечку “Riviera Village”. Котеджне містечко знаходиться у...
$ 480 000
($3 200/м²)
Эксклюзивное предложение - Продажа современного дома с качественным дизайнерским ремонтом в коттеджном поселке "Стоянка-2". Роскошь и качество в каждой детали...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom