$ 155 000
($470/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Продаж двоповерхового будинку з керамоблоку після будівельників з гаражами (6 соток земельної ділянки). Пропонується до продажу двоповерховий будинок, побудований із...
$ 651 200
($3 700/м²)
#RR916 Отримуй більше, ніж можливе Ми відібрали 9 ключових елементів, щоб створити місце, де продумана кожна деталь. Все найкраще —...
$ 195 000
($1 696/м²)
Продам Дуплекс 115м2 з ремонтом та меблями! БЕЗ КОМІСІЇ!!! • Площа забудови: 110 м² • Земельна ділянка: 2 сотки Будівельні...
$ 105 000
($723/м²)
Продається новий 2-поверховий будинок у місті Обухів! Житловий масив “Польок”, мікрорайон Дзюбівка Ключові характеристики: - Загальна площа: 145,4 м2 ...
($1 069/м²)
Новообухівська траса! Підгірці! Поряд голубе озеро!Мануфактура! Вигідний Продаж !Можливо Є програма! Таунхаус 145м на 3.5 сотках (у закритому,охороняємому заселеному ЖК...
$ 220 000
($1 375/м²)
Ірпінь, провулок Будника Центр міста Площа 160м2 5 кімнат 2 санвузла Ділянка 2,5 сотки Податки мінімальні 2%, 1% Сертифікат ТАК...
($1 193/м²)
Стильний дуплекс (130 м²) у Погребах — 4 км від Києва Пропонується до продажу сучасний, повністю готовий до проживання дуплекс...
$ 200 000
($1 011/м²)
У самому центрі Бучі пропонується чудовий будинок з ремонтом та підвалом ! На ділянці виконано ландшафтний дизайн – посаджено туї...
$ 260 000
($2 364/м²)
Продаються одноповерхові будинки 110 м2 (без гаража) без ремонту в с.Ходосівка Києво - Святошинський район. Закрите коттеджне містечко. Коротко про...
$ 1 300 000
($2 600/м²)
Конча-Заспа. Козин. Продажа дома.500 м/кв.по проекту известного архитектора. В 2020г. закончено 100% строительство (под ключ). 6 спален, 7 санузлов. ПОДВАЛ:...
$ 215 000
($1 792/м²)
Продам дуплекс з якісним ремонтом та меблями у Петропавлівській Борщагівці. Площа: 120 м² БЕЗ КОМІСІЇ!!! Планування: 1 поверх – простора...
$ 66 500
($899/м²)
Єоселя - ТАК Святопетрівське Площа 74 м квадратних Прекреття монолітна плита 180мм з подвійної сітки арматури Покрівля плоска Армована стяжка...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2