$ 102 000
($967/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продаж сучасного таунхаусу загальною площею 105,51 кв.м. в Петропавлівській Борщагівці Бучанського райоу по вул. Берегова . Будинок розташований в мальовничій...
$ 230 000
($1 174/м²)
Площадь участка:
Просторий двоповерховий будинок на 5 сотках землі. Пропонується до продажу сучасний будинок з якісним ремонтом у затишній локації. Будинок повністю...
$ 280 000
($1 143/м²)
Продається Будинок 245 м2 в Котеджному Містечку "Honey Hills", Нові Безрадичі. Зручне розташування - 16 км. від КП Новообухівської траси...
$ 170 000
($935/м²)
Продам БУДИНОК з срубу з БАНЕЮ! Давно мрієте про заміський будинок з натурального дерева та баню? З нами Ваша мрія...
$ 44 500
($518/м²)
опис відсутній...
($2 054/м²)
Стильний дуплекс з авторським ремонтом у Гатному Пропонується сучасний двоповерховий дуплекс, створений для комфортного життя без компромісів. Будинок поєднує в...
$ 88 000
($815/м²)
Таунхаус в Софиевской Борщаговке Всего в 3 км от Киева тихое, уютное и комфортное место для жизни! Площадь: 108 м²...
$ 265 000
($2 432/м²)
Площа дуплексу: 109кв.м (по факту 149) Ділянка 2.54 сотки. Планування: 3 кімнати, 3 санвузли, кухня-вітальня. Кондиціонери в кожному приміщенні, тепла...
$ 78 000
($867/м²)
Продам классный Таунхаус по невероятно дешевой цене...
$ 175 000
($1 101/м²)
Удобное расположение позволяет жителям наслаждаться природой, при этом жить в пригороде Киева и иметь доступ ко всей развитой инфраструктуре столицы...
$ 158 000
($1 449/м²)
Продам дуплекс з дорогим ремонтом повністю укомплектований меблями та технікою! Дуплекс розташований в мікрорайоні Стоянка поруч з новим дитячим садочком...
$ 140 000
($1 167/м²)
Продажа Дуплекса без Комиссии для Покупателей. Рассмотрим продажи по єОселі, єВідновлення. Сделана вся штукатурка и стены готовы к отделке. Разведена...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom