$ 85 000
($709/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Просторий і сучасний дуплекс у мальовничій Лісовій Бучі— ідеальний варіант для родини, яка цінує комфорт, якість і затишок поруч із...
$ 651 200
($3 700/м²)
#RR916 Отримуй більше, ніж можливе Ми відібрали 9 ключових елементів, щоб створити місце, де продумана кожна деталь. Все найкраще —...
($773/м²)
Таунхаус у Бучі по вул. Тарасівська. Просторий 3-поверховий таунхаус 110 м² із власною ділянкою 1,5 сотки. Центральні комунікації + газ...
$ 185 000
($1 609/м²)
Пропоную до продажу Таунхаус з ремонтом та меблями у закритому котеджному містечку PokrovSky. Площа: 115 м² Земельна ділянка: від 1...
$ 170 000
($1 169/м²)
Продається двоповерховий будинок в м.Буча! Площа 1 будинок: 146,5/67,2/15,5 окремо стоячий двоповерховий будинок Площа 2 будинок: 38,4/26,3/9,2 частина старого будинку...
$ 145 000
($853/м²)
Дуплекс, 2 поверхи + мансарда, площею 130 м2 + 2 тераси по 21 м2 кожна, разом 170 м2 Вже зроблено...
$ 105 000
($1 165/м²)
Продажа дуплекса возле парка Дубки. Общая площадь 90 м2 + мансарда 35 м2 Участок 1, 9 сотки. Имеет четыре комнаты...
$ 215 000
($1 792/м²)
Продам дуплекс з якісним ремонтом та меблями у Петропавлівській Борщагівці. Площа: 120 м² БЕЗ КОМІСІЇ!!! Планування: 1 поверх – простора...
$ 66 500
($899/м²)
Єоселя - ТАК Святопетрівське Площа 74 м квадратних Прекреття монолітна плита 180мм з подвійної сітки арматури Покрівля плоска Армована стяжка...
$ 110 000
($1 100/м²)
Продам дуплекс в центре города! Площадь 100м2 и мансарда 45м2 Площадь участка 1.75 Технология строительства - Керамоблок - утепление пенопласт...
$ 95 000
($731/м²)
Продаж Дуплекса в котеджному містечку «Нест Парк» м.Буча Площа 130 м2 Земельна ділянка 2,5 сотки 4 спальні, 2 санвузла, кухня-вітальня...
$ 120 000
($1 334/м²)
Ірпінь Дуплекс вул. Пушкінська Площа 90м2 + мансарда Газ, центральна вода і каналізація Електроенергія 15кВ Ділянка 2 сотки Офрмлення мінімальне...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2