$ 195 000
($1 625/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Дуплекс з центральними комунікаціями з ремонтом та меблями у Софіївській Борщагівці БЕЗ КОМІСІЇ! Земельна ділянка з соснами – природна атмосфера...
$ 75 000
($955/м²)
Продаж без комісії! Пропонується до продажу двоповерховий таунхаус в клубному містечку на березі озера у Білогородці, поруч із Києвом (зі...
$ 102 000
($967/м²)
Продаж сучасного таунхаусу загальною площею 105,51 кв.м. в Петропавлівській Борщагівці Бучанського райоу по вул. Берегова . Будинок розташований в мальовничій...
$ 420 000
($1 910/м²)
Продам будинок у селі Лісники. Площа будинку — 220 м², земельна ділянка — 16 соток. Будинок розташований у тихому та...
$ 80 000
($800/м²)
Продам таунхаус в городе Ирпень. Штукатурка, стяжка, газовый котел. Звоните прямо сейчас для детальной информации и просмотра!...
$ 76 000
($650/м²)
Продаж таунхауса в Вишневому.Таунхаус з підвалом.Гарна транспортна розвʼязка...
($1 696/м²)
Продам Дуплекс 115м2 з ремонтом та меблями! БЕЗ КОМІСІЇ!!! • Площа забудови: 110 м² • Земельна ділянка: 2 сотки Будівельні...
$ 109 900
($916/м²)
Таунхаус с выходом в парк Правика. Вся необходимая инфраструктура в пешей доступности, коммуникации все центральные, газ заведён в дом. Данная...
$ 200 000
($1 011/м²)
У самому центрі Бучі пропонується чудовий будинок з ремонтом та підвалом ! На ділянці виконано ландшафтний дизайн – посаджено туї...
$ 210 000
($1 077/м²)
Продаж будинка 195 м2 в котеджному містечку в с.Ходосівка. Поруч ліс Двоповерхові будинки з власними земельними ділянками у мальовничому передмісті...
$ 720 000
($1 052/м²)
Хочете жити за містом і при цьому зберегти доступність до ділового життя столиці? Тоді ця пропозиція саме для Вас! Вишуканий...
$ 88 000
($746/м²)
Пропонується до продажу затишний двоповерховий таунхаус, площею 115 м² з усіма підключеними комунікаціями: - електрика (7 кВт) - газ ...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2