Lazur Sky
$ 107 560
($1 250/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Пропонується до продажу простора трикімнатна квартира у житловому комплексі «Лазур Скай» по вул. Зелена — одна з найбільш перспективних і...
Вилла Погулянка
$ 95 000
($2 443/м²)
Шукаєте не просто житло, а особливий простір? У продажу — однокімнатна квартира в елітному клубному будинку, де панує тиша та...
$ 50 500
Продаж 1-к квартири (40.4 м²) 50 500 $ на 17 поверсі з найкращим виглядом на місто. Видова квартира в ЖК...
Marvel Нill
$ 90 000
($2 113/м²)
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК Marvel Hill. Це сучасний житловий комплекс бізнес-класу з SPA-комплексом, тренажерним залом, басейном. Закрита територія, доступна...
Globus Elite
$ 69 400
($2 350/м²)
Продается 1-комнатная квартира в ЖК Globus Elite 2 на ул. Руфа. Квартира площадью 29.5 кв.м, расположена на 3 этаже. Нулевой...
Погулянка
$ 85 000
($920/м²)
Продаётся двухуровневая квартира в новостройке на улице Зеленой (ЖК Погулянка). Застройщик Львовцентробуд (дом на стадии сдачи). Общая площадь - 92,4...
$ 60 000
($1 443/м²)
Продається 1 кім. квартира в історичній частині міста. Потребує капітального ремонту. Квартира 41.6 м.кв. по вул. Лисенка (паркова зона)...
Washington City
($1 578/м²)
Продаж 2-х кімнатної квартири по вул. Дж. Вашингтона в ЖК Washington City Будинок на етапі здачі. Квартира знаходиться на 9-му...
Tiffany apartments
$ 98 000
($2 183/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК “Tiffany Apartments” (бізнес-клас), м. Львів Продається простора 1-кімнатна квартира площею 44,9 м² у престижному житловому...
111 Зелена
($2 241/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири в новобудові | ЖК «111 Зелена» | Личаківський район Продається окрема 1-кімнатна квартира у сучасній новобудові в...
$ 62 000
($1 071/м²)
Продаётся квартира под коммерческий вариант в центре на улице Парфановичів, боковая улица Личаківська. Общая площадь помещения 57,9 м2. Состоит из...
$ 64 900
Продается 1-комнатная квартира в ЖК Globus Elite на улице Руфа. Квартира площадью 27.6 кв.м, расположена на 3 этаже. Нулевой цикл...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom