О НАС ПИШУТ

Вторинне житлоНовобудовиБудинки, ділянкиОренда
UARUUSDEILMDGBITPLNLFRTRESCZBYAECANOGRFISEEEKZCH

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Дивлюся на фотографію і начебто повернувся в минуле на 20 років назад, здраствуй Оля.

А.М

Хочемо висловити подяку АН "Атланта" і особливо Вашому фахівцеві Інні Шишковою за відмінно виконану роботу! Завдяки Інні ми вибрали житло протягом одного дня! Інна змогла підібрати для нас житло, повністю відповідне нашому з дружиною вимогу! І вже через місяць після перегляду (бо ми самі так захотіли, можна було і раніше) ми оформили угоду. Угода так само пройшла без сучка і задирки! Загалом ми дуже задоволені роботою Інни! Дякую Вам за такого фахівця! П.С. тепер ми будемо рекомендувати всім друзям і знайомим тільки Ваше агентство і конкретно фахівця Інну! :)

Ігор Чіканчі

Величезне спасибі за оперативність і відповідальність і людяність в допомоги продажу квартіри.І команда у вас супер! Так тримати!

Олена

Хочемо висловити величезну подяку Димитровій Тетяні Сергіївні. Майстер своєї справи!!! Кращий ріелтор !! Дуже пунктуальна, компетентна в роботі. І просто чарівна :))!

Олена

Привіт, Клавдія Дмитрівна. Нарешті ми стали щасливими власниками такої довгоочікуваної квартири. Хочу висловити Вам величезну подяку за сприяння, допомогу в прискоренні, за такий кваліфікований і приємний ріелторський поспіль "Атланти". Дівчатка Яна і Іра великі розумничка, і Тетяна Сергіївна. Ми залишилися дуже задоволені ними і Вами, і всіма виконаною роботою. Величезне Вам людське Спасибище !!! Всіх благ Вам і вашим родинам. Процвітання і порядних клієнтів Вашому агентству. Будемо Вас всім рекомендувати!

Алена
next
prev

Залишилися питання по нерухомості

UARUUSDEILMDGBITPLNLFRTRESCZBYAECANOGRFISEEEKZCH

Вакансії компанії "Атланта"