О НАС ПИШУТ

Вторинне житлоНовобудовиБудинки, ділянкиОренда

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Петро і Алла
2021-9-22

Висловлюємо щиру подяку Ашоту за успішно проведену операцію з купівлі квартири. Хочеться відзначити високий професіоналізм, порядність, вміння грамотно і ефективно організувати всі етапи від вибору до покупки нерухомості. Бажаємо Вам, успіхів, міцного здоров'я і вдалих угод!

Ірина
2021-9-22

Дуже вдячні Ашоту за високий професіоналізм, порядність и чуйність. Це як раз той випадок, коли звертаєшся за послуги и отрімуєш ее на всі 150%: Ашот підкаже, направити, поможет вірішіті всі питання. Дуже культурно и інтелігентно. Дякую за Співробітництво! З повну упевненістю рекомендую!

Максим
2021-9-22

Дуже чуйна дівчина. Оперативно допомогла розібратися у виниклих питаннях.

Issa T
2021-9-22

Переїзд на нове місце завжди пов'язаний з переживаннями і занепокоєнням, дуже здорово, коли вам допомагають кваліфіковані фахівці. Наш випадок вже точно можна було назвати "завданням з зірочкою", а його рішення вимагало не тільки зусиль, а й терпіння. Величезне спасибі Тетяні за допомогу і підтримку, цінні поради та екскурс в історію і традиції міста, який тепер буде нашим будинком.

Людмила
2021-9-17

Хочу висловити величезну подяку компанії ,, Атланта "за свою мрію, Ви дійсно номер 1 у всій Україні, допомогли мені продати і купити будинок моєї мрії, особливу подяку хочу висловити Петрусенко Тетяні з філії √16 за оперативність, порядність, профіоналізм з продажу моєї нерухомості .Желаю благополуччя і процвітання. З повагою Людмила.

Володимир
2021-9-17

Я довго підбирав покупців на мою нерухомість, але все не траплялося знайти підходящого по всіх параметрах. Спасибі моєму приятелю, який підказав звернутися в компанію АТЛАНТА для вирішення моїх питань. У зв'язку з тим, що я не знаходився на Україні, питання по комуналці, правового супроводу угоди мені допомогли співробітники агенції, за що висловлюю свою щиру подяку. Особливо дякую Колодько Ірину Василівну, яка не шкодуючи сил і часу своєю активною участю допомогла здійснити в загальному то здобути нелегку сделку.Еще раз величезне щире спасибі Вам, і бажаю Вашій агенству побільше таких співробітників!

Людмила
2021-9-17

Хочу висловити величезну подяку компанії ,, Атланта "за свою мрію, Ви дійсно номер 1 у всій Україні, допомогли мені продати і купити будинок моєї мрії, особливу подяку хочу висловити Петрусенко Тетяні з філії √16 за оперативність, порядність, профіоналізм з продажу моєї нерухомості і також особливу велику подяку Колодько Ірині Василівні філія 2 Приморський, висококваліфікований профисионал своєї справи, я була приємно здивована що такі люди працюють і знають все, Ірина Василівна я дуже вдячна Вам, тільки завдяки Вам я стала щасливою власницею своєї мечти.Желаю благополуччя і процвітання . З повагою, Людмила.

Людмила
2021-9-17

Хочу висловити величезну подяку компанії ,, Атланта "за свою мрію, Ви дійсно номер 1 у всій Україні, допомогли мені продати і купити будинок моєї мрії, особливу велику подяку Колодько Ірині Василівні, висококваліфікований профисионал своєї справи, я була приємно здивована що такі люди працюють і знають все, Ірина Василівна я дуже вдячна Вам, тільки завдяки Вам я стала щасливою власницею своєї мечти.Желаю благополуччя і процвітання. З повагою Людмила.

Інна Іванова
2021-9-17

Працювали з Катериною відразу за двома угодами продав купе, можу з точністю сказати людина своєї справи, тонко відчуває Ваш настрій і бажання. Все пройшло відмінно, всім задоволені, сподіваюся не остання зустріч !!! А Вам Катерина побільше клієнтів !!! Ще раз дякую

Анастасія
2021-9-15

Марина Петрівна професіонал з великої літери. Враховує всі терміни, всілякі нюанси, безконфліктно залагоджує будь-які недомовленості між клієнтами. Дуже грамотний і коректний фахівець. Велике спасибі!

1
2
3
4
5
...
93

Залишилися питання по нерухомості

Вакансії компанії "Атланта"