О НАС ПИШУТ

Вторинне житлоНовобудовиБудинки, ділянкиОренда
UARUUSDEILMDGBITPLNLFRTRESCZBYAECANOGRFISEEEKZCH

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Купували квартиру перший раз, відповідно питань у нас було дуже багато. Спасибо большое, Володимир, за те, що завжди був на зв'язку і допомагав. Відразу зрозумів чого ми хочемо, тому за дуже короткий термін підібрали житло. Рекомендуємо від щирого серця. І ще раз спасибі за квартиру нашої мрії!

Кароліна

Я дуже ціную в людях професіоналізм. Справжніх професіоналів мало в будь-якій професії. І тільки людина, яка по-справжньому любить те, чим займається, здатний привести вас до хорошого результату. Уміння точно визначити потреби клієнта, успішно вирішити завдання, зробити процес максимально комфортним і приємним - під силу не кожному. Це рідкісне поєднання я знайшла в тобі, Ашот. З перших етапів співробітництва не перестаючи дивуватися чіткості, естетизму та грамотності підходу до вирішення поставлених завдань, була дуже рада, що за рішенням звернулася саме до тебе. Ситуація моя була не найпростіша)) і навіть в процесі виникали додаткові складності, але ти завжди пропонував прекрасні рішення, дбаючи про інтереси двох сторін продавець-покупець. Ти дійсно чудовий професіонал своєї справи, і прекрасний порядна людина, якій можна довіряти вирішення складних завдань. Спасибі величезне за процес і результат. Я бажаю тобі і твоїй команді процвітання, благополуччя у всіх справах і досягнення найбільших вершин.

Наталья Дятлова

Перший раз купували житло, відповідно питань було дуже багато. Володимир завжди ставився до нас з розумінням і терпінням. Відмінно зрозумів, що ми шукаємо і за короткий термін ми знайшли квартиру своєї мрії! Було дуже приємно з Вами працювати! Спасибо большое Вам і вашому агенству!

Кароліна

Дуже раді були співпрацювати з відмінною командою фахівців, а саме центру нерухомості "5-й Суворовський" - Оленою Яковлевої та Оленою Меркулової! Дякую за вашу працю, увагу, підтримку і відмінний результат роботи! Процвітання вашої компанії, здоров'я і удачі у всіх справах!

Світлана

Спасибо большое Анжеліці і її керівнику Тетяні за допомогу в продажу квартири. Дуже професійно пройшли всі етапи до угоди. Порадувала відносини, не було зайвого натиску з боку компанії, хоча доводиться часто з таким стикатися. Бажаю успіхів у Вашій цікавій роботі, і побільше продаж !!!

Ірина
next
prev

Залишилися питання по нерухомості

UARUUSDEILMDGBITPLNLFRTRESCZBYAECANOGRFISEEEKZCH

Вакансії компанії "Атланта"