О НАС ПИШУТ

Вторинне житлоНовобудовиБудинки, ділянкиОренда

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Людмила
2022-1-20

Хочу подякувати Родіону за допомогу у підборі квартири. Дуже професійний підхід. На всі свої запитання я отримувала відповіді швидко та оперативно, уточнював усі нюанси, був на зв'язку та у неробочий час, і навіть у свій день народження працював з нами. Терпляче і тактовно ставився до моїх запитів. Зрештою обрали те, що потрібно. Спасибі! Дуже рекомендую!

Олена
2022-1-20

Чарівниця Світлана знайшла затишну квартиру в новобудові, а трохи пізніше за допомогою ми придбали підземний сімейний паркінг там же. Привітна, швидка, досвідчена. Справжній професіонал. Рекомендую всім. Дякую за все!

Дмитро Полегенько
2022-1-20

Добридень! Хочу відзначити чудову роботу Шутилової Олесі. Вона купує квартиру клієнтам як собі. Одним словом, талант. Витратили багато часу на інші агенції та менеджерів поки що не втратили Олесю. Цінуйте її. Вона проста у спілкуванні і як друг! Дякую вам за все. Вам це фірма Атлант, хоча подяку фірмі принесла тільки Олеся. Повторюся, цінуйте її! До зустрічі! ПС.

Тетяна
2022-1-11

Якщо Вам потрібен професіонал вищої категорії в області нерухомості, а також вкрай порядна людина, яка справа клієнта ставить вище за свої особисті інтереси, то рекомендую звернутися до Гуцулової Олени Дмитрівни!!! Ми дуже раді, що доля звела нас із нею! Висловлюємо глибоку подяку Олені Дмитрівні за її працю, терпіння та самовідданість у роботі. Усім здоров'я та всіх благ!!!)))

Матушевська Анжела
2022-1-11

Тетяна велике спасибі за допомогою купівлі нерухомості, спасибі за професіоналізм, повагу, за слушні поради. За те, що була поруч, і завжди на зв'язку. Спасибі .

Анна
2022-1-11

Хочу сказати велике спасибі Ромі, за допомогу у продажу квартири. Ходили багато хто, дивилися і думали. А Рома тихо і спокійно робив свою справу і, звичайно ж, він її і продав. Працюючи з Ромою та агентством "Атланта", ви можете бути впевнені, що угода пройде успішно, всі документи будуть перевірені та підготовлені. Хлопці, ви молодці та професіонали у своїй справі. Спасибі!

Ольга
2022-1-11

Олена, професіонал у своїй справі. Відразу після знайомства було зрозуміло, що вона вміє слухати і чути. Це - знаючий, грамотний спеціаліст і чудова порядна людина з якою приємно працювати. Велика подяка агентству нерухомості та особисто фахівцю Семенюті Олені. Рекомендую всім!!!

Антонина
2022-1-11

Величезна подяка Олені за високий рівень професіоналізму порядність, оперативну та якісну роботу. Угоду вирішили буквально за 10 днів, все доступно та зрозуміло. Ріелтор і директор завжди були на зв'язку. (Особисто для мене це важливий момент) З упевненістю можу рекомендувати агенство, як досвідчених фахівців, які добре знають свою справу!

Анна
2022-1-11

Хочу висловити свою подяку Олені. Дуже клієнтоорентована, людина своєї справи, професіонал, всі мої критерії пошуку квартири виконані! Працює швидко, чітко, завжди в хорошому настрої. АН "Атланті" дуже пощастило із нею. Дуже рекомендую, залишитеся задоволені!

Наталія
2022-1-11

Хочу висловити велику подяку фахівцю з нерухомості агентства «Атланта» Дмитру Ящуку за допомогою покупки квартири. Можу сказати з упевненістю що він дійсно професіонал своєї справи, знає відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, щодо оформлення документів, продажу та купівлі нерухомості. Крім того, Дмитро чудова людина і співрозмовник. Однозначно рекомендую його, звертайтесь і Ваша угода пройде успішно! Дмитро Вам успіхів, благополуччя та багато задоволених клієнтів!

1
2
3
4
5
...
101

Залишилися питання по нерухомості

Вакансії компанії "Атланта"