Нерухомість в Іспанії

Компанія «Атланта» має за своїми плечима досвід роботи понад 20 років на ринку нерухомості України та понад 10 років досвіду роботи на ринку Іспанії. Ми готові надати комплексну послугу в сфері нерухомості на території об'єднаного королівства Іспанії.

Чому вигідно з Атлантою?

Будь-який споживач будь-якої країни може самостійно придбати нерухомість в Іспанії через звернення на іспанські агрегатори або безпосередньо в будь-яке агентство нерухомості Іспанії. У цьому випадку Вам буде так чи інакше надано рієлторську послугу і Ви заплатите комісійні послуги у розмірі до 5%. Але при наданні цієї послуги агентство нерухомості буде для Вас незнайомим, також Ви можете зіткнутися з низкою незручностей і невідповідних питань. При роботі з Атлантою Ви не заплатите більше ніж 5% за комісійні послуги, але при цьому Ви отримаєте свого персонального кваліфікованого агента з нерухомості в Іспанії від компанії «Атланта» з досвідом роботи понад 20 років. Ви отримаєте досвідченого фахівця від імені бренду «Атланта» без додаткових витрат.

Купити нерухомість в Іспанії з персональним рієлтором Олена Гришаєва - Atlanta.ua

Олена Гришаєва

Купити нерухомість в Іспанії з персональним рієлтором Тетяна Осадча - Atlanta.ua

Тетяна Осадча

Наші співробітники постійно покращують свій рівень кваліфікації щодо специфіки роботи на ринку нерухомості в Іспанії. На сьогоднішній день ми вже допомогли десяткам сімей придбати нерухомість у королівстві Іспанія.

Цього року наші співробітники пройшли додаткове підвищення кваліфікації, оскільки військові дії в Україні потребують додаткового вивчення процесу купівлі нерухомості за поточних умов.

Як можна розпочати?

Купити нерухомість в Іспанії з персональним рієлтором - Atlanta.ua

Як можна розпочати?

 • 1

  Знаєте агентство нерухомості в Іспанії, з яким хочете працювати? Чудово! Звертайтесь до нас! Ми допоможемо інвестувати кошти з обраним агентством нерухомості!

 • 2

  Знаєте конкретний об'єкт нерухомості, який хочете купити, але у Вас залишилася низка питань щодо процесу придбання чи об'єкта? Звертайтесь до нас! Ми проконсультуємо та допоможемо придбати нерухомість!

 • 3

  Бажаєте інвестувати, але не підібрали нерухомість? Звертайтесь до нас! Ми покажемо всю доступну базу нерухомості Каталонії та Іспанії, яку надали наші партнери!

 • 4

  Хотите инвестировать, но также самостоятельно найти объект? Вот крупнейшие порталы недвижимости Испании:

Бажаєте отримати добірку з об’єктів нерухомості в Іспанії?

Вкажіть свої вимоги та побажання — й ми надішлемо добірку для вас.