Нерухомість в Іспанії

Компанія «Атланта» має за своїми плечима більш ніж 20-річний досвід роботи на ринку нерухомості України та більш ніж 10-річний досвід роботи на ринку Іспанії. Ми готові надати будь-яку комплексну послугу у сфері нерухомості на території Королівства Іспанія.

Чому вигідно з Атлантою?

Будь-який споживач будь-якої країни може самостійно придбати нерухомість в Іспанії, скориставшись іспанськими агрегаторами або звернувшись в місцеве агентство нерухомості. У цьому разі вам так чи інакше зможуть надати рієлторську послугу й ви заплатите комісійні в розмірі до 5%.

Однак при наданні послуг агентство нерухомості буде незнайомим для вас. Також ви можете зіткнутися з низкою незручностей або з відсутністю відповідей на запитання, що вас цікавлять. При співпраці з «Атлантою» ви не заплатите більше ніж 5% за комісійні послуги. При цьому ви отримаєте свого персонального кваліфікованого агента з нерухомості в Іспанії від компанії «Атланта» з досвідом роботи понад 20 років. Ви отримаєте досвідченого фахівця від імені бренду «Атланта» без додаткових витрат.

Наші співробітники постійно покращують свій рівень кваліфікації зі специфіки роботи на ринку нерухомості в Іспанії. Ми вже допомогли десяткам сімей придбати нерухомість у Королівстві Іспанія. У цьому році наші фахівці пройшли підвищення кваліфікації, оскільки воєнні дії в Україні потребують додаткового вивчення процесу купівлі нерухомості в поточних умовах.

Тетяна Осадча

Олена Гришаєва

Як можна розпочати?

1

Знаєте агентство нерухомості в Іспанії, з яким хочете працювати? Чудово! Звертайтеся до нас! Ми допоможемо інвестувати кошти з вибраним агентством нерухомості!

2

Знаєте конкретний об’єкт нерухомості, який хочете купити, але у вас залишилась низка запитань щодо процесу купівлі або самого об’єкта? Звертайтеся до нас! Ми проконсультуємо й допоможемо придбати нерухомість!

3

Хочете інвестувати, але ще не вибрали об’єкт? Звертайтеся до нас! Ми покажемо всю доступну базу нерухомості Каталонії та Іспанії, яку надали наші партнери!

4

Хочете інвестувати й самостійно знайти об’єкт? Ось найбільші портали нерухомості Іспанії:

Після того, як підберете нерухомість, ми допоможемо вам з її купівлею!

Бажаєте отримати добірку з об’єктів нерухомості в Іспанії?

Вкажіть свої вимоги та побажання — й ми надішлемо добірку для вас.