Нерухомість в Іспанії

Компанія «Атланта» має за своїми плечима досвід роботи понад 20 років на ринку нерухомості України та понад 10 років досвіду роботи на ринку Іспанії. Ми готові надати комплексну послугу в сфері нерухомості на території об'єднаного королівства Іспанії.

Чому вигідно з Атлантою?

Будь-який споживач будь-якої країни може самостійно придбати нерухомість в Іспанії через звернення на іспанські агрегатори або безпосередньо в будь-яке агентство нерухомості Іспанії. У цьому випадку Вам буде так чи інакше надано рієлторську послугу і Ви заплатите комісійні послуги у розмірі до 5%. Але при наданні цієї послуги агентство нерухомості буде для Вас незнайомим, також Ви можете зіткнутися з низкою незручностей і невідповідних питань. При роботі з Атлантою Ви не заплатите більше ніж 5% за комісійні послуги, але при цьому Ви отримаєте свого персонального кваліфікованого агента з нерухомості в Іспанії від компанії «Атланта» з досвідом роботи понад 20 років. Ви отримаєте досвідченого фахівця від імені бренду «Атланта» без додаткових витрат.
Олена Гришаєва

Олена Гришаєва

Тетяна Осадча

Тетяна Осадча

Наші співробітники постійно покращують свій рівень кваліфікації щодо специфіки роботи на ринку нерухомості в Іспанії. На сьогоднішній день ми вже допомогли десяткам сімей придбати нерухомість у королівстві Іспанія.

Цього року наші співробітники пройшли додаткове підвищення кваліфікації, оскільки військові дії в Україні потребують додаткового вивчення процесу купівлі нерухомості за поточних умов.

Як можна розпочати?

Як можна розпочати?

Як можна розпочати?

 • 1
  Знаєте агентство нерухомості в Іспанії, з яким хочете працювати? Чудово! Звертайтесь до нас! Ми допоможемо інвестувати кошти з обраним агентством нерухомості!
 • 2
  Знаєте конкретний об'єкт нерухомості, який хочете купити, але у Вас залишилася низка питань щодо процесу придбання чи об'єкта? Звертайтесь до нас! Ми проконсультуємо та допоможемо придбати нерухомість!
 • 3
  Бажаєте інвестувати, але не підібрали нерухомість? Звертайтесь до нас! Ми покажемо всю доступну базу нерухомості Каталонії та Іспанії, яку надали наші партнери!
 • 4
  Хотите инвестировать, но также самостоятельно найти объект? Вот крупнейшие порталы недвижимости Испании:

Бажаєте отримати добірку з об’єктів нерухомості в Іспанії?

Вкажіть свої вимоги та побажання — й ми надішлемо добірку для вас.

Залиште заявку для зворотнього зв’язку

Іпотека від 3% та 7%

Державна іпотека - це ключ до вирішення квартирного питання

Підберемо для Вас вигідну іпотечну пропозицію

mortgage icon