Купити новобудову у Києві

Переваги покупки квартири в новобудовах у Києві

Мрія багатьох мешканців України – купити квартиру у Києві в новобудові. Таке житло вигідне згідно з багатьма аспектами, оскільки дозволяє оформити його на власний розсуд, здобути незалежність і комфорт, а також скористатися всіма благами житла у столиці.

Квартири в новобудовах представлені в різних варіантах, з яких важливо вибрати саме той, що влаштує вас за всіма параметрами.

Переваги покупки квартири в новобудовах у Києві

Купівля квартири у новобудові в Києві має свої переваги, серед яких:

  1. Новий будинок та сучасний дизайн – квартири у столичних новобудовах відповідають сучасним стандартам та вимогам. Це новітні планування та шанс створення цікавого дизайну.
  2. Відсутність необхідності перепланування та видалення старого оформлення житла. Покупець може створити свій простір з нуля, без спадщини від попередніх мешканців.
  3. Використання нових технологій та сучасних комунікацій – це можливість користуватися ефективною системою опалення та кондиціювання, високошвидкісним інтернетом та гарним домофоном.

Купити квартиру в Києві на первинному ринку означає зробити хорошу інвестицію. Після проведення гарного ремонту та в міру розвитку району вона лише дорожчатиме.

Як купити квартиру в Києві на первинному ринку

Вибір квартири в ЖК у Києві включає кілька етапів:

  1. Визначте ваші потреби (кількість кімнат, площу в квадратних метрах тощо) і позначте бюджет на покупку.
  2. Дослідіть ринок нерухомості в районі, що вас цікавить, і виберіть надійного забудовника. Ознайомтеся з його проектами та відгуками про вже зведені житлові комплекси.
  3. Перевірте документацію – технічний паспорт, будівельну декларацію, проект та інше.
  4. Відвідайте об'єкт. Це допоможе краще уявити, як виглядатиме ваше майбутнє житло після введення в експлуатацію. Можна також відвідати майданчик, якщо будівництво ще триває, для ознайомлення з ходом та якістю робіт.
  5. Обговоріть із продавцем умови угоди – ціну, умови оплати, терміни завершення будівництва та ін.

Якщо вас все влаштовує, продаж квартир у новобудовах у Києві оформляється за допомогою нотаріуса та представника компанії-забудовника чи посередника.

Купівля квартири в новобудовах Києва з АН "Атланта"

Важливо пам'ятати, що придбання житла на первинному ринку потребує взаємодії з професіоналами: агентами з нерухомості, юристами та ін. Вони будуть представляти покупця та захищати його права, що буде не зайвим у разі виникнення спірних питань із забудовником.

Також фахівець може запропонувати клієнту хороші ціни на житло у новобудовах та гнучкі умови оплати. Фахівці АН "Атланта" супроводжують клієнтів від моменту вибору до здачі будинку та отримання ключів.

Ви можете переглянути варіанти в столичних ЖК на сайті atlanta.ua або звернутися до нас безпосередньо, озвучивши побажання щодо вартості, розташування, площі житла, що шукається. З АН "Атланта" ви зможете купити квартиру в новобудовах Києва вчасно та за гарною ціною.