$ 60 000
($702/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу 4-кімнатна квартира на вул. Марсель з видом на море. Загальна площа - 85,5 м ². Зручне планування: чотири...
АКВАМАРИН
$ 125 000
($782/м²)
4-кімнатна квартира з видом на море 16 станція Великого Фонтану | ЖК «Аквамарин» Будинок ЗДАН До найкращої набережної «Золотий берег»...
ТІНИСТИЙ
$ 1 300 000
($1 711/м²)
Розкішний трирівневий пентхаус з терасами та панорамним видом на море в Аркадії. У продажу є унікальна квартира площею 760 м²...
$ 55 000
($586/м²)
Продається 5 кімнатна квартира на Черемхах. Усі кімнати роздільні, встановлено бойлер. Частково замінено вікна на МПО. Хороша транспортна розв'язка у...
$ 600 000
($2 265/м²)
Елітний пентхаус на Мукачівському провулку - це розкішний діамант у серці Приморського району Одеси, який пропонує неперевершений рівень комфорту та...
Віндзор
$ 300 000
($1 866/м²)
Пропонується до продажу 2-х рівнева квартира на верхніх поверхах у будинку класу deluxe "Віндзор", розташованому в історичному центрі Одеси в...
$ 112 000
($904/м²)
Велика шестикімнатна квартира в самому центрі Одеси на вулиці Пастера/ Торгова. Високий перший поверх. 3 фасадних вікна на Єлисаветинську та...
КАПІТАН
$ 169 000
($1 215/м²)
Пропонуємо в продаж ексклюзивний об'єкт. Квартира в ЖК Капітан ( вул.Базарна / вул.Белінського) новий будинок в історичному центрі Одеси. У...
$ 200 000
($1 653/м²)
Квартира в затишному будинку з червоної цегли, всі кімнати з видом на море, зручне планування: три окремі спальні, кухня-вітальня з...
$ 493 110
($2 250/м²)
Пропонується до продажу 2-х рівнева квартира на верхніх поверхах в будинку класу deluxe "Віндзор" розташованому в історичному центрі Одеси в...
МОРСЬКА СИМФОНІЯ
$ 179 000
($1 079/м²)
Така квартира – для любителів нерухомості преміального сегменту, коли з вікон вид на море та яхт-клуб. Вранці, до речі, на...
$ 53 000
($442/м²)
Простора квартира загальною площею 120 кв.м, неподалік від центру. Частково виконаний ремонт: розведення електрики, сантехніки та опалення, стяжка підлоги, стіни...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom