$ 39 000
($912/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Прекрасна однокімнатна квартира площею 42.8 кв.м на 12 поверсі 16-поверхового будинку в території житлового комплексу, що охороняється, в престижному районі...
$ 58 000
($725/м²)
Прекрасна можливість жити в комфорті! Пропонуємо Вам чудову 4-кімнатну квартиру у кирпичному спецпроєкті вулиці Добровольського проспекту в мальовничому куточку Одеси...
$ 45 000
($910/м²)
У продажу 2-кімнатна квартира на вул. Балківська. Згодні на програми, АЛЕ ціна 47000 $. Цегляний спецпроект. 6 поверх чотирнадцятиповерхового будинку...
ПРИМОРСЬКІ САДИ
$ 67 990
($1 619/м²)
2 кімнатна квартира в ЖК Приморські Сади по вул. Марсельська. У квартирі виконано якісний ремонт, встановлено вбудовану кухню. Функціональне планування...
НОВА ЄВРОПА
$ 54 000
($1 080/м²)
Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі. На сьогодні ця квартира є абсолютним лідером на ринку. В...
$ 53 000
($930/м²)
Двокімнатна квартира на Семена Палія у «стільниковому» проекті. Відмінне планування з трьома лоджіями та просторими кімнатами. У квартирі виконаний ремонт:...
$ 21 900
($685/м²)
Прекрасна квартира в Одесі на вулиці Паустовського чекає на свого нового власника! Цей затишний об'єкт нерухомості ідеально підійде як для...
$ 48 000
($490/м²)
Простора 5 кімнатна квартира на пр. Добровольського. Якщо Ви шукаєте простору квартиру у зручному районі – це саме той варіант...
ОСТРОВА
$ 108 000
($745/м²)
Рідкісна пропозиція - дворівнева квартира в новому будинку по вул. Марсельська. Це єдиний варіант дворівневої квартири у ЖК "Острова"! Стан...
$ 20 930
($629/м²)
Двокімнатна квартира з ремонтом у центрі Слобідки. Міцний будинок з ракушняка, висота стелі 2,9 м. Автономне опалення – двоконтурний котел...
$ 25 000
($1 316/м²)
Пропонується до продажу смарт квартира біля моря! Квартира ідеально підходить як для власного стартового житла, так і під високоприбутковий орендний...
$ 35 000
($1 094/м²)
У продажу 1 кімнатна квартира з ремонтом та меблями! Середній поверх. Газовий будинок. Зроблено капітальний ремонт, встановлено МТП вікна, балкон...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom