РУСЛАН І ЛЮДМИЛА
$ 92 000
($1 388/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу двокімнатна квартира в ЖК «Руслан та Людмила» по вулиці Літературна за вигідною ціною! Згодні на ВАУЧЕРИ І ДЕРЖПРОГРАМИ!...
ОРІОН
$ 75 000
($1 603/м²)
Квартира у місті Одеса, район Приморський, Літературна, 10А. Працюємо з єВідновленням. Загальна площа: 46.8 кв.м. Житлова площа: 38.5 кв.м. 4...
$ 340 000
($2 267/м²)
У продажу квартира преміум-класу, з панорамним видом на море і одним із найбільш затребуваних планувань. Тут все було продумано для...
БІЛИЙ ПАРУС
$ 150 000
($1 944/м²)
Рідкісність! 2-кім квартира з ремонтом в ЖК Білий Парус/КАМАНІНА Квартира розпланована (77,2 м2) в 2 окремі невеликі спальні, які розташовані...
ТРИДЦЯТЬ П`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 165 000
($2 000/м²)
Сам будинок - сучасний і автономний: з гарною компанією, що управляє, підземним паркінгом, електрогенератором і резервуаром води, власним опаленням, цілодобовою...
$ 93 000
($1 420/м²)
Квартира на 8 станції В. Фонтану з терасою. ЖК "Руслан та Людмила" Квартира розпланована на кухню-студію та спальню. Капітальний ремонт...
$ 65 000
($1 383/м²)
Згодні на продаж під ДЕРЖ. ПРОГРАМИ. Квартира з видом на море в ЖК Антарктика на вулиці Літературній біля парку Юність...
$ 205 000
($1 473/м²)
Продам квартиру в новому елітному будинку. Квартира з дорогим, якісним ремонтом! Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Велика вбудована кухня...
$ 180 000
($1 375/м²)
Продається 3-кімнатна квартира в ЖК «Білий вітрило» з видом на море. Простора вітальня, кухня та дві окремі спальні. Класичний ремонт...
$ 122 000
($1 821/м²)
Квартира з гарним ремонтом в новому будинку на березі Чорного моря, Парк Юність!!! ПIД ДЕРЖПРОГРАМИ!!!! У продажу однокімнатна квартира в...
$ 68 000
Продається затишна однокімнатна квартира 48 кв.м на Літературній у ЖК Оріон. Відмінна інвестиція та вигідна покупка! Аналогічна квартира в цьому житловому...
ЛІТЕРАТУРНИЙ
($1 237/м²)
Продається 2-кімнатна квартира 55 метрів у зданому будинку на 8 станції Фонтану ЖК Літературний Зручне планування: дві окремі спальні...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom