$ 130 000
($1 032/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
В продаже четырехкомнатная квартира 126 кв.м., с ремонтом в самом центре Одессы по улице Нежинская. По факту две автономные квартиры...
$ 68 000
($674/м²)
У продажу простора квартира 101 кв.м, у центрі міста з 4 окремими кімнатами та двома балконами. Квартира світла, двостороння, два...
Перемога
$ 225 000
($1 500/м²)
Пропонується до продажу унікальна квартира в комфортному ЖК "Перемога", розташованому на вулиці Зоопаркова. Найнижча ціна за метр у цій локації!...
$ 170 000
($1 350/м²)
Унікальна пропозиція на ринку! Статусна 4х кімнатна Сталінка в самому Центрі Одеси! Єврейська / Європейська 3/4 Цегляний малоквартирний будинок із...
$ 60 000
($706/м²)
У продаж 4 квартири з капітальним ремонтом по проспекту Добровольського, перетин вулиці Заболотного. Загальна площа – 85 м2. Відмінне планування:...
$ 63 000
($793/м²)
Це саме та пропозиція, яку ви чекали. Ось чому це пропозиція номер один на ринку: Надійний цегляний будинок: Тепло взимку...
($607/м²)
Пропонується на продаж 5-кімнатна квартира на вул. Ак. Глушко. Квартира загальною площею 99 м, розташована на 4/9 поверхового будинку, всі...
$ 105 000
($750/м²)
Прекрасна квартира в самому серці Таїрова - ідеальне місце для комфортного проживання! Розташована на вулиці Тополєвій, цей цегляний спецпроект є...
$ 75 000
($883/м²)
Ця простора чотирикімнатна квартира розташована в Київському районі на вулиці Архітекторській, яка відома своєю атмосферою затишку. Загальна площа квартири становить...
$ 150 000
($1 021/м²)
4-кімнатну квартиру загальною площаю-147 м2, у районі Французького бульвару. Функціональне планування: 4 роздільні спальні, простора кухня з можливістю розширити площу...
ЗІРКОВЕ МІСТО
$ 91 000
($867/м²)
Пропонується до продажу чотирикімнатна видова квартира загальною площею 105 кв. в "ЖК Зоряне Містечко" на вулиці Армійська. Висота стель ...
$ 98 000
($508/м²)
Ексклюзивний продаж. Велика простора квартира в історичному центрі Одеси. Правильне планування, сім окремих кімнат, просторий коридор, є чорний хід. Середній...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom