СОРОК ДЕВ`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 50 000
($1 220/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Квартиру перепланували в євродвушку: з окремою спальнею, кухнею та зоною вітальні. Укомплектована меблями та технікою, а ремонт виконаний у світлих...
ПРОСТІР НА ДОНСЬКОГО
$ 75 000
($1 875/м²)
Вигідна пропозиція у новому будинку У продажі однокімнатна квартира з ремонтом. Простір на ДОНСЬКОГО. Вікна виходять надвір. Є меблі та...
$ 49 000
($1 079/м²)
Продаж однокімнатної квартири в новому будинку на вул. Донського. ЖК Простір на Донського. Стильний будинок з низькою поверховістю. Дуже красива...
СКАЙ СІТІ
$ 46 500
($1 022/м²)
Продам однокімнатну квартиру в ЖК "Скай Сити" на Варненской. Квартира площею 45,5м2, знаходиться на середньому поверсі з видом на місто...
ДІМ №1
$ 155 000
($2 584/м²)
Продається єдина однокімнатна квартира з сучасним ремонтом у житловому комплексі поряд із Парком Шевченка — проект комфорт-класу з елегантним фасадом...
$ 22 500
($750/м²)
Цегляний будинок, квартира загальною площею 30 кв.м, є балкон. Квартира в житловому стані, потребує ремонту. Будинок розташований по вулиці Генерала...
$ 43 500
($980/м²)
Пропонуємо вашій увазі надзвичайно привабливу 1-кімнатну квартиру в новому, зданому в експлуатацію житловому комплексі Скай-Сіті, що розташований на Варненській вулиці...
Чотири сезони
$ 56 000
($1 195/м²)
Квартира в одному з найкращих житлових комплексів Приморського району на проспекті Гагаріна/проспекті Шевченка. ЖК "Чотири Сезони". Квартира вільного планування з...
$ 34 880
($1 155/м²)
Продається багатофункціональне приміщення: 1-кімнатна квартира по вул. Філатова у другому ряді будинків, що ідеально підходить, як для житла, так і...
ШІСТНАДЦЯТА ПЕРЛИНА
$ 65 000
($1 858/м²)
Однокімнатна квартира в новому будинку, в історичному центрі міста на вул. Асташкіна/пл. Л Толстого Будинок розташований в 10-15 хв ходьби...
ГАГАРІНСЬКИЙ
$ 165 000
($2 500/м²)
Продаж дизайнерської квартири в Аркадії ЖК «Гагаринський». Стильна та сучасна квартира з дорогим дизайнерським ремонтом в одному з найкращих районів...
$ 48 000
($1 015/м²)
У продажу однокімнатна квартира в новому ЖК «Скай Сіті», будинок вже зданий в експлуатацію, квартиру можна переглянути. Стан від будівельників...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom