Ціна $
Загальна площа
$ 135 000
($2 250/м²)
Площа загальна:
Продається готовий салон краси в престижному районі міста на Французькому бульварі в новому комплексі від компанії Стикон. 1 поверх Загальна...
$ 140 000
($280/м²)
Загальна площа 500 м2 6 станція Великого Фонтану Можливе використання як під офіс, так і виділення квартир для продажу. Є...
$ 190 000
($1 408/м²)
ВИГІДНО! 135 кв.м в центрі без ремонту. (Софіївська / Торгова) Район активно розвивається. На фасад виходить 2 двері вхідні і...
$ 129 000
($585/м²)
Продам приміщення на вул. Сегедській, площа 220,7 м2. Чудова локація, транспортна розв'язка, інфраструктура, місця для паркування – все поряд. Можна...
$ 260 000
($1 985/м²)
Приміщення двоповерхове: перший поверх - зал і допоміжне приміщення для персоналу; другий поверх - два зала, кухня, санвузол. Стелі ...
$ 65 000
($1 586/м²)
Продается коммерческое помещение площадью 41 м.кв. , расположенное на улице Каманина 16а/5 в цоколе 44-й жемчужины в комплексе «жемчужный квартал...
$ 370 000
($2 056/м²)
ПП-8808-113...
$ 355 000
($3 550/м²)
Унікальна пропозиція! Продається кафе площею 100 м2, нежитловий фонд. 2 входи-виходи: у "Пале-Рояль" та на переулок Чайковського. Літня тераса у...
$ 108 000
($1 715/м²)
У продажі готовий бізнес. Велика Арнаутська - Старопортофранківська, ( Сталінка ) , Нежитловий фонд. Проїзний і прохідний трафік, Власне опалення...
$ 32 000
($497/м²)
Продается фасадное помещение в историческом центре, улица Осипова/ Еврейская. Отличный район с хорошим трафиком, рядом кафе, учебные заведения. Помещение находится...
$ 40 000
($445/м²)
Терміновий продаж цокольне приміщення площею 90 кв.м без вікон, пропонується як спортивний зал. Є всі комунікації, є санвузол...
$ 52 000
($1 000/м²)
Історичний бізнес-центр міста! Фасадне приміщення під будь-який вид діяльності. Два фасадних вікна, фасадний вхід. Великий зал, допоміжне приміщення, кухня, санвузол...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom