Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 87 840
($999/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам терміново двух-кімнатну квартиру біля моря пішим ходом 7 хв до Аркадії в Приморському районі, Кордоний провулок -10 ст. Великого...
$ 99 000
($2 200/м²)
Продам новую красивую квартиру с дизайнерским ремонтом, находится на 16 этаже из 25. 45 кв. Метров ЖК атмосфера современный комплекс...
$ 80 000
($1 000/м²)
Об'єкт код: 376399. АН "Атланта". У продажу 3-кімнатна квартира на середньому поверсі в сталінці, в самому Центрі Одеси на вулиці...
$ 350 000
($2 318/м²)
Площадь 150,6 м2, 4-й этаж, южная сторона. Дорогой дизайнерский ремонт в стиле современная классика, делался для себя. Мраморные колонны, камин...
$ 220 000
($1 667/м²)
Четырехкомнатная квартира с видом на море в ЖК "8 Жемчужина" На Французском бульваре возле моря в Аркадии. Благоустроенная территория Лучшая...
$ 145 000
($2 133/м²)
Продам гарну квартиру з дизайнерським ремонтом , квартира в якої продумано все до дрібниць, 2 окремі вітанні і кухня вітальня...
$ 90 000
($1 957/м²)
81948 Однокімнатна квартира в новому ЖК Еллада. Загальна площа 46 м2. Видовий 23 поверх. Окрема спальня та велика кухня-вітальня. Гардеробна...
($1 219/м²)
Ця квартира - не просто житло, це особливий стиль життя в одному з найпрестижніших районів міста. Про будинок: - Сучасний...
$ 200 000
($1 673/м²)
Квартира для тех, кто ценит качество, практичность и красоту. Продаю свою квартиру 119,6м, 2 уютных спальни+большая кухня-студия со столовой. Весь...
$ 66 500
($711/м²)
Просторная 3 х -комнатная квартира в 10 минутах от Дерибасовской 3 раздельные спальни, кухня- столовая. Санузел совмещён - ванна Индивидуальное...
$ 250 000
($1 786/м²)
В продаже — просторная и уютная квартира в одном из самых зелёных и престижных районов Одессы. Всего 5 минут —...
$ 245 000
($2 228/м²)
Продається 3-кімнатна квартира в ЖК "42 Жемчужина", Аркадія Основні характеристики: Загальна площа: 110 м² Планування: трьохстороннє, функціональне Кухня-вітальня + 3...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom