$ 47 000
($1 066/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається двокімнатна квартира в Чорноморську. Прямий вид на море, площа квартири 44,1 кв.м., центральне міське опалення, дві окремі кімнати, суміщений...
$ 35 000
($922/м²)
Квартира в морському квадраті-7 хвилин до моря пішки. Аналогів немає на цій вулиці та в радіусі 2 км. Пiдходить пiд...
$ 75 000
($843/м²)
У продажу 3к/кв з окремим входом у морському районі. Квартира з капітальним ремонтом, прибудова узаконена, 2 входи (один із під'їзду...
$ 50 000
($893/м²)
Пропонуеться 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом у новому житловому комплексі на вул. Данченка. Світлі кімнати, сучасна кухня з вбудованою технікою...
$ 55 000
($510/м²)
Ця унікальна квартира у Чорноморську – справжня знахідка для тих, хто цінує комфорт та стиль. Розташована лише за 5 хвилин...
$ 11 500
($752/м²)
Продається найбільша кімната в секції в самому центрі Чорноморська — затишне та доступне житло з усіма зручностями. Кімната розташована на...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom