BRUSSELS
$ 38 000
($1 028/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У новому сучасному ЖК "Brussels" на вулиці генерала Бочарова представлена однокімнатна квартира, яка не має аналогів за станом і якістю...
$ 82 000
($1 199/м²)
Квартира розташована в новому невисокому цегляному будинку, зданому в 2021 році. Будинок з фасадом, що утеплює, квартира двостороння квартира з...
$ 28 500
($704/м²)
Однокімнатна квартира в зданому ЖК «Брюссель». У квартирі стан від будівельників. Ідеальний середній поверх. Будинок зданий, закрита територія. У пішій...
$ 120 000
($649/м²)
Пропонуємо вашій увазі унікальну пропозицію - простора квартира 185 м2 вільного планування, в малоквартирному будинку "Brussels" на першому поверсі, Панорамне...
$ 45 000
($1 023/м²)
Квартира площею 44 м2 у комплексі ЖК «Брюссель». Будинок зданий 2021 року. Відмінна закрита та доглянута прибудинкова територія. У квартирі...
$ 68 250
($650/м²)
Пропонуємо вашій увазі унікальну пропозицію - простора квартира 105 м2, у малоквартирному будинку "Brussels" на першому поверсі, по вулиці Бочарова/Сахарова...
$ 70 000
($625/м²)
Пропонується на продаж шикарна двокімнатна квартира на вул. Сахарова (район - ринок "Початок"). Площа 112 м2. Квартира дуже простора і...
$ 65 000
($608/м²)
Продається простора квартира в житловому комплексі на вулиці Сахарова. Будинок "Комфорт" класу. Відмінний варіант для великої та дружної родини, яка...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom