$ 110 000
($1 100/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
У продажу будинок в с. Фонтанка 1, побудови 2021 року. Одноповерховий будинок Загальною площею 100 кв.м. Ділянка 5 соток, правильної...
$ 115 000
($1 109/м²)
Пропонуємо до вашої уваги новий сучасний будинок у житловому районі Фонтанки. Цей будинок був збудований з любов'ю та турботою, з...
$ 210 000
($1 105/м²)
Будинок у Фонтанці в класичному стилі, від траси та від моря до пішої доступності. Будинок капітальний, повністю автономний. Три поверхи...
$ 130 000
($1 369/м²)
Пропонуємо до вашої уваги будинок 2026 року будівлі на найкращій вулиці в селі Фонтанка, Одеська область. Цей одноповерховий будинок під...
$ 65 000
($867/м²)
У продажу житловий будинок у Фонтанці, розташований на морській стороні, за 200 метрів від спуску до пляжу. Будинок знаходиться у...
$ 290 000
($3 053/м²)
Пропонується до продажу сучасний будинок, розташований в селі Фонтанка. Загальна площа будинку – 95 м2. Будинок складається з трьох окремих...
$ 350 000
($1 750/м²)
Райське місце! Сучасний ЕКО-БУДИНОК! Якщо ви шукаєте спокою та умиротворення – вам сюди! Підготовлений під чистове оздоблення сучасний будинок, де...
$ 70 000
($700/м²)
Продаж одноповерхового будинку в селі Фонтанка 3. Загальна площа будинку 100 кв.м, будинок під оздоблення. У будинку три кімнати, санвузол...
$ 185 000
($1 480/м²)
Пропонуємо до вашої уваги ексклюзивний будинок біля моря з шикарним ремонтом та унікальним плануванням! Це затишне житло розташоване у мальовничому...
$ 440 000
($1 384/м²)
У продажу елітний будинок преміум-класу у Фонтанці, близькість до моря, ресторану "Яхта" та ТРЦ "Рів'єра" Унікальна ярусна архітектура: максимум простору...
$ 135 000
($795/м²)
Пропонується до продажу двоповерховий будинок з капітальним ремонтом у Фонтанці-3. У будинку встановлені металопластикові вікна, ламінат, керамічна плитка для підлоги...
$ 87 500
($1 094/м²)
Пропонуеться сучасний будинок вільного планування площею 80 м², збудований із міцного керамзитобетону. Ділянка обгороджена парканом, заведено електрику та воду, газ...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom