$ 170 000
($680/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу світлий та продуманий для комфортного життя будинок в Фонтанцi1. Площа будинку: 250 кв м та гараж на...
$ 150 000
($750/м²)
Продам незавершену будову в центрі села. Зручне планування та сучасний проект вас приємно здивують! Висока якість будівництва, матеріал стін ...
$ 160 000
($800/м²)
Продам житловий будинок у Фонтанці 3. Будинок у два рівні, площа будинку 200 кв. На 1 поверсі - 3 кімнати...
$ 105 000
($553/м²)
Фонтанка – двоповерховий будинок біля моря. Просторий будинок загальною площею 190 м² розташований на закритій території, що охороняється в кроковій...
$ 120 000
($1 044/м²)
Будинок нової будівлі 2-х поверховий, в селі Фонтанка. Із сип панелей із ремонтом. У будинку тепла підлога, є камін, що...
$ 110 000
($1 375/м²)
Пропонується до продажу 2 кімнатний будинок у Фонтанці, розташований на вулиці Молодіжній Двоповерховий будинок загальною площею – 80 квадратних метрів...
($286/м²)
Продам будинок нової будівлі біля моря. Ідеальний варіант під готель чи для життя. Побудований з кримського ракушняка, під внутрішнє чистове...
$ 65 000
($1 445/м²)
Пропонується до продажу будинок на вулиці Патріотичній, у Фонтанці. Земельна ділянка 12 соток, у кроковій доступності море, супермаркети, ринок, школа...
$ 215 000
($666/м²)
Пропонується до продажу просторий будинок у Фонтанці! Будинок розташований на морській стороні на ділянці 8 соток, загальною площею 323м2, має...
$ 450 000
($2 587/м²)
Сучасний двоповерховий будинок біля моря в закритому кооперативі "Чорноморська Рів'єра"— це не просто квадратні метри. Це про спокій, надійність і...
$ 91 000
($396/м²)
2-х поверховий будинок у с. Фонтанка-2 для великої родини. Будинок загальною площею 230 кв.м, два входи з протилежних сторін будинку...
$ 130 000
($956/м²)
Пропонується до продажу новий сучасний одноповерховий будинок, побудований близько до траси в хорошому районі. У будинку розташовані три окремі спальні...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom