$ 22 900
($751/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Чудова пропозиція для тих, хто цінує комфорт і якість! Продається затишна та світла 1-кімнатна квартира студійного типу. Загальна площа квартири...
ТРИДЦЯТА ПЕРЛИНА
$ 140 000
($1 063/м²)
Пропонується до продажу 4-кімнатна квартира з ремонтом , єдина у затребуваному комплексі ЖК "30-а Перлина" по вул. Сахарова. Квартира велика...
$ 22 000
($436/м²)
Продається двокімнатна квартира з земельною ділянкою 15 соток в мальовничому селі Гвардійське. Квартира знаходиться на четвертому поверсі п'ятиповерхового будинку, загальна...
$ 22 600
Чудова пропозиція для тих, хто цінує комфорт і якість! Продається затишна та світла 1-кімнатна квартира студійного типу . Загальна площа...
($741/м²)
Продається 1-кімнатна квартира студійного типу загальною площею 30,5 кв. м. Вільне планування дозволить зробити ремонт на ваш смак. Великий санвузол...
ОДЕСЬКА ЧАЙКА (САХАРОВА)
$ 38 000
($827/м²)
Пропонується до продажу квартира в цегляному будинку по вулиці Сахарова, у ЖК Одеська Чайка. Будинок зданий та заселений. Стан після...
АКВАРЕЛЬ 10
$ 47 000
($828/м²)
2-кімнатна квартира в ЖК «Акварель 10», Одеса Відмінна пропозиція для тих, хто цінує комфорт, безпеку та зручне розташування. Просторе планування...
$ 22 300
ДВАДЦЯТА ПЕРЛИНА
$ 89 000
($1 329/м²)
Пропонується до продажу розкішна 2-кімнатна квартира в новому зданому житловому комплексі. В квартирі виконаний дизайнерський ремонт з дороговартісних європейських матеріалів...
$ 22 400
($735/м²)
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom