$ 33 930
($614/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається двокімнатна квартира 55,3 кв. м у центрі Червоного Хутора. Зроблено частковий ремонт (стіни під фарбування або шпалери, підлога ...
KEKS (КЕКС)
$ 25 600
($753/м²)
Продається 1-кімнатна квартира з ремонтом в новому ЖК Кекс. Сучасна квартира з євроремонтом у зручному плануванні. - Площа: 34 м²...
МАРІЇНСЬКИЙ
$ 11 000
($352/м²)
Продам однокімнатну квартиру в ЖК «Маріїнський». Мансардний поверх з гарним плануванням. Будинок зданий та житловий, поряд є парк. На території...
КАЛЕЙДОСКОП
$ 53 300
($1 350/м²)
КВАРТИРА 39.5М2 ЖК Калейдоскоп "ВСЕГО 39,5 МЕТРІВ. АЛЕ ТУТ ПОМЕСТИТЬСЯ ВСЕ" 39 квадратів. Стелі 3 метри. Два балкони. Думаєш мало?...
ОЗЕРКИ
$ 70 000
($778/м²)
Стильна дворівнева квартира у ЖК "Озерки", Нова Долина. Загальна площа квартири 90 кв.м плюс 20 кв.м другий рівень, двостороння. Переваги...
"ПАРК-СОВИНЬЙОН"
$ 39 900
($914/м²)
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира в ЖК Парк Совіньйон. Квартира загальною площею 43.7м, кімната 17.6м, кухня 9.3м із виходом на...
$ 24 000
($656/м²)
Всього 10 хвилин пішки до пляжу - і ви зустрічаєте заходи сонця біля води щодня. Площа - 36,6 м ²...
URBAN MARKET (УРБАН МАРКЕТ)
$ 24 500
($9/м²)
У продажу квартира студійного типу у проекті Urban Market. Ремонт від забудовника: натяжні стелі, шпалери на стінах, на підлозі в...
$ 130 000
($1 429/м²)
Пропонуємо до продажу квартиру біля моря в Совіньйоні. Цегляний теплий будинок на 100 квартир, зданий та заселений. 1-й високий поверх...
$ 20 000
($836/м²)
Односпальня квартира з ремонтом у першій черзі лоукост-містечка "Кекс". Квартира здається з ремонтом, сантехнікою, встановлюється двоконтурний котел та газова плита...
АКАДЕММІСТОК-СОВИНЬЙОН
$ 65 000
($1 227/м²)
До продажу пропонується простора 2-кімнатна квартира в ЖК "Академмістечко-Совіньйон". Квартира перепланували на кухню вітальню та спальню. Кухня-студія площею 18 кв...
$ 18 000
($604/м²)
Продаж однокімнатної квартири в Комплексі Keks Приготуйтеся до життя в комплексі Keks, що активно будується, щоб у світ комфорту і...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom