$ 175 000
($611/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Продаж будинку з ремонтом, усіма меблями та технікою у затишному районі Доманинці поруч з Центром міста (5-7 хв на авто)...
$ 229 420
($1 153/м²)
Продається Приватний будинок в м.Мукачево...
$ 10 000
($47/м²)
На Закарпатті продам участок під забудову будинку 214кв.м.Можна і більше,на ділянці 0.085га.Дуже багато гарного каменю.Недолеко гірськолижна база.Хороший варіант під туризм.Все,БТІ,кадастр...
$ 85 000
($567/м²)
Продається котедж в м. Ужгород, вул. Стефаника 36. Продаж від представника забудовника без комісії агентству. Земельна ділянка 3.5 сот. Площа...
$ 115 000
($575/м²)
? Продаж двоповерхового будинку в районі Східний, вул. Іршавська Будинок збудований з якісного газоблоку, дах — металочерепиця. Виконано чорнові стяжки...
$ 205 000
($1 465/м²)
Пропонується на продаж чудовий, одноповерховий будинк в мкр-ні Табла. Побудований в 2017 р, з газоблоків, утеплений, дах металочерепиця, каналізація ...
$ 169 000
($1 127/м²)
Продається будинок в р-ні Радванка, м. Ужгород. Загальна площа 150 м2. Ділянка 6,5 соток. Будинок гарний, утеплений, оновлений, гарна територія...
$ 100 000
($1 112/м²)
Продаж одноповерхового будинку з готовим фасадом у затишному р-ні Підлипники поруч з лісом та каналом. Звідси до центру міста усього...
$ 70 000
($594/м²)
Продаж 2-поверхового котеджу — 118 м², передмістя Ужгорода (Тарнівці) Площа будинку: 118 м² Ділянка: 2,5 сотки Поверховість: 2 Кімнат: 4...
$ 107 000
($641/м²)
Продається будинок (американка) в Ужгороді (Садовий район). Загальна площа: 163 кв.м. (чотири кімнати). Будинок якісно побудовано: фундамент зроблено відповідно до...
$ 165 000
($1 375/м²)
На продаж пропонується комфортний будинок в Ужгороді, на вул. Степана Разіна. ▪️земельна ділянка — 6 соток ▪️площа будинку — 120...
$ 120 000
($1 000/м²)
? Продаються котеджі американки Чорнові в с.Минай, Закарпаття ?120 м2 заг.площа ?3 кімнати, кухня-вітальня, гардероб, два санвузли з душовою кабінкою...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom