$ 82 000
($1 056/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продаж 2-к квартири в Жк Крона 2 секція -Чудова локація -Розвинута інфраструктура -5/9 поверх -77.7м2 -Можливість зробити ремонт під ключ...
$ 80 000
($1 334/м²)
Продається затишна квартира в клубному будинку в елітному районі Ужгорода - р-н Червениця. Розташування: Квартира знаходиться в приватному секторі елітного...
$ 95 000
($1 728/м²)
Пропоную двокiмнатну квартиру у новобудовi.Артикул обʼєкта: #1396Квартира розташована на 2-ому поверсі в будинку клубного типу. Автономне опалення, встановлено котел та...
$ 120 930
($1 420/м²)
2-кімнатна квартира у ЖК DREAM HILLS — DH 3.23 • Площа: 85.2 м² • Кількість кімнат: 2 • Поверх: 5/8...
$ 73 720
($1 201/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири від власника по переуступці прав у ЖК Лайт Парк з власним басейном, гектаром парку та безперебійним живленням!...
$ 145 000
($2 165/м²)
Пропоную вашій увазі зручну простору 2 кімнатну квартиру у одному з кращих ЖК міста Crystal. Розташована на 10 поверсі, має...
$ 222 000
($3 390/м²)
Продаж сучасної 3-кімнатної квартири з двома терасами та трьома паркомісцями. Загальна площа квартири — 65,5 м² +42 м.кв +17 м.кв...
$ 220 000
($2 858/м²)
Продається простора двокімнатна квартира в центрі Ужгорода — у сучасному житловому комплексі комфорт-класу ЖК «Перлина», що розташований на Слов’янській набережній...
$ 98 550
($1 375/м²)
2-кімнатна квартира у ЖК DREAM HILLS — DH 4.08 • Площа: 71.7 м² • Кількість кімнат: 2 • Поверх: 2/8...
$ 69 000
($1 438/м²)
Продається двокімнатна квартира на четвертому поверсі дев’ятиповерхового будинку в зручному районі біля готелю “Закарпаття”. У квартирі встановлено лічильники на воду...
$ 79 000
($1 129/м²)
Двокімнатна квартира в центрі Мукачева, вул. Ярослава Мудрого Продаж від власника, без комісії...
$ 40 500
($925/м²)
? Продается 2-комнатная квартира в Ужгороде. Предлагается компактная квартира с хорошим расположением. ? Общая площадь - 43,8 кв.м ? Этаж...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom