$ 124 000
($1 611/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продається простора 2-кімнатна квартира у затишному мікрорайоні Минай, вул. Волошина, 1. Квартира розташована на 3 поверсі будинку з одним під’їздом...
$ 50 000
($1 005/м²)
Продається затишна 2-кімнатна квартира 49.80 м² з капітальним ремонтом. Розташована на 2-му поверсі двоповерхового цегляного будинку в місті Ужгород. Є...
$ 74 400
($1 200/м²)
Продається двох кімнатна квартира, від забудовника в м. Ужгород, вул. Другетів 96, мік Корятовича, ЖК MONTREAL. Продаж від представника забудовника...
$ 100 000
($1 643/м²)
✨ Продається 2-кімнатна квартира! ? м. Ужгород, вул. Тлехаса ? Характеристики: • 1 високий поверх • Кімнати окремі • Опалення...
$ 59 000
($1 114/м²)
Продається 2 кімнатна квартира по вулиці Грушевського на першому поверсі п'ятиповерхового цегляного будинку. Квартира не кутова, світла в нормальному житловому...
$ 64 000
($1 000/м²)
Продаж 2- х кімнатної квартири нового планування ,. Квартира знаходиться в будинку з міцними цегляними стінами і надійною конструкцією Житловий...
$ 100 060
($1 396/м²)
2-кімнатна квартира у ЖК DREAM HILLS — DH 1.01 • Площа: 71.7 м² • Кількість кімнат: 2 • Поверх: 2/6...
$ 115 000
($1 250/м²)
Продаж 2 кімн. квартири по вул . Володимирській. Квартира має 2 окресі кіинати + простору кухню-студію 38 кв. м. Опалення...
$ 85 000
($1 441/м²)
Продається 2-кімнатна квартира в Ужгороді. Поверх 2/8 Кімнати окремі. Індивідуальне газове опалення. Поряд школа, гімназія, дитячий садочок, автобусна зупинка, магазини...
($1 516/м²)
Продамо 2-ну новобудову, 66 кв. на стадії ремонту. Квартира ексклюзивна, прекрасним видом на набережну. Всі деталі по телефону...
$ 201 520
($2 051/м²)
2-кімнатна квартира 98,3 м² в Ужгороді | ЖК SHERWOOD | Без комісії Квартира у ЖК SHERWOOD — це преміальне житло...
$ 160 000
($2 286/м²)
Продаж від власника, здача будинку в експлуатацію 2021 рік. Ліфт, підземний паркінг, власний двір. Будинок розташований безпосередньо поруч з центром...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2