$ 65 000
($1 757/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Однокімнатна квартира в самому серці Вінниці! Зручне планування з нішею - ідеальне місце для затишної спальні чи стильного робочого куточка...
$ 155 000
($1 477/м²)
Ванна+ душова, два санвузла Євро ремонт меблі та техніка. Все залишається...
$ 78 000
($1 323/м²)
Продаж 2-ох кімнатної квартири в одному з найкращих ЖК у Вінниці з балконом. АГВ! Цегельний будинок. З панорамних вікон відкривається...
$ 115 800
($1 000/м²)
Без комісії. Продам дворівневу квартиру. Газове опалення. Гарний вид з вікна. Є ще варіанти дворівневих від забудовника. Можливий торг...
$ 25 500
($981/м²)
Продам однокімнатну квартиру в Жк Новий Хутір ! Найкраще планування ! Індивідуальне газове опалення! У вартість входить паркомісце ! Деталі...
$ 74 500
($648/м²)
Продаж двохрівневої квартири в елітному районі міста Простора та світла квартира з чудовим плануванням, яка розташована в престижному та тихому...
$ 55 000
($1 116/м²)
Продам двокімнатну квартиру на Старому місті по вулиці Ярмоли Мелешка. Квартира чорнова 49,3 кв.м., не кутова, зданий будинок. Будинку 10...
$ 59 500
($1 009/м²)
Продаж 3 кімнатної квартири в центрі міста. 2 окремі кімнати, (є можливість відокремити третю). не кутова, планування на 2 сторони...
$ 53 000
($1 121/м²)
Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК "Родинний Маєток". Новобудова, де виконуються оздоблювальні роботи, та облаштування всередині будинку. Здача 2 квартал...
$ 78 500
($1 208/м²)
ПРОДАЄТЬСЯ ЧУДОВА 3х.кв.У ЕЛІТНОМУ МІКРОРАЙОНІ ПОДІЛЛЯ! ТРИ ОКРЕМІ ТА ПРОСТОРІ КІМАТИ! НАТЯЖНІ СТЕЛІ ТА РЕМОНТ У СУЧАСНОМУ СТИЛІ. Тепла підлога-у...
$ 160 000
($1 952/м²)
Продається унікальна 2-х кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом. Центр Вишеньки. На 8 поверсі площею 82 кВ. м. Перепланування з 4-х...
$ 69 000
($1 110/м²)
Пропонується на продаж 2-кімнатна квартира в новобудові! Загальна площа — сучасний ЖК, розташована на 8-му поверсі 9-поверхового будинку. Квартира має...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2