$ 88 000
($1 074/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Квартира в новобудові з ремонтом, двоконтурним котлом, теплою підлогою - ванна, кухня, коридор. В кімнатах постелено ламінат, в кухні, коридорі...
$ 29 700
($900/м²)
Шикарна пропозиція від забудовника! Продаж 1 к смарт-квартири, загальна площа 33м2! Квартира розташована на другому поверсі!дуже світла, великий балкон з...
$ 59 500
($1 009/м²)
Продаж 3 кімнатної квартири в центрі міста. 2 окремі кімнати, (є можливість відокремити третю). не кутова, планування на 2 сторони...
$ 64 700
($1 027/м²)
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові з АОГВ, пластикові вікна, батареї. Здача кінець 2025 року. Поруч Метро, Епіцентр. Запрошую на перегляд...
$ 65 500
($1 111/м²)
Продам 3-кімнатну квартиру в р-ні Книжки, 2/5/ц, 59/42/5, не кутова, кімнати суміжно-роздільні, с/в роздільний, 3 вікна у двір. лічильники на...
$ 58 000
($725/м²)
Продам велику трикімнатну квартиру із окремими кімнатами у тихому районі, у новому будинку. Індивідуальна котельня на будинок. Квартира потребує ремонту...
$ 160 000
($1 952/м²)
Продається унікальна 2-х кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом. Центр Вишеньки. На 8 поверсі площею 82 кВ. м. Перепланування з 4-х...
$ 155 780
($1 484/м²)
Продається простора 3-х кімнатна квартира в новобудові (105 кв) оформлена у світлих тонах. Все абсолютно нове. Квартира продається повністю мебльована...
$ 61 500
($1 046/м²)
3-кімнатна квартира, р-н Книжки, 2/5/ц, 59/42/5, кімнати суміжно-роздільні, с/в роздільний, не кутова, 3 вікна у двір, м)п вікна, колонка, лічильники...
$ 82 000
($1 094/м²)
Продаж просторої 2к квартиру в цегляному будинку з АГВ в Центрі Вінниці! 2 роздільні кімнати і кухня-судія. Квартира з ремонтом...
$ 60 900
($1 965/м²)
Придбання квартири в житловому комплексі «Дім на Янгеля» здійснить вашу мрію. Квартира знаходиться в будинку преміум класу, каркасно-монолітному, утеплена мін...
$ 74 500
($1 911/м²)
Євроремонт, продаж з меблями і технікою. Квартира готова до проживання. Ідеальний варіант під здачу в оренду...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2