$ 94 900
($1 937/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
ЖК Галактика, Вул. Євгена Сверстюка, 6-Є, поруч метро Лівобережна 5 хв.пішки. Поруч школи, дит садки парки та магазини. 95000$, дім...
$ 65 000
($1 383/м²)
пр-кт Тичини, 21 "чешка"з ремонтом та меблями"заходь та живи" 7/9; 47/26; кухня 6,8...
$ 145 000
($1 813/м²)
Продам трикімнатну квартиру в ЖК «Комфорт таун». Регенераторна 4 корпус 14. Загальна площа 80 м2. Функціональне планування-2 спальні та велика...
($1 698/м²)
Купити 2-кімнатну квартиру в Києві у ЖК бізнес-класу “Лазурний Блюз” (Дніпровський район, вул. Ованеса Туманяна 15А). Видова квартира з панорамою...
$ 175 000
($1 989/м²)
Пропонується на продаж квартира в ЖК Русанівська Гавань. Комплекс комфорт класу «Русанівська Гавань», закрита територія зі своїм сквером, спортивними та...
$ 111 000
($1 586/м²)
Суперпропозиція! без комісії для покупця! Терміновий продаж! Простора 2-кімнатна квартира у новому сучасному житловому комплексі «Паркові Озера 2» (Секція 1)...
$ 18 900
($730/м²)
Продам смарт квартиру від власника (переуступка) 25,9 м2 в клубному будинку біля метро Лісова. Розташована в зеленому районі Києва з...
$ 250 000
($1 852/м²)
Найкраща 4к квартира в ЖК Комфорт таун, Регенераторна, 4, Дніпровський р-н • Ідеальне рішення для великої родини • 135м2, 9...
$ 168 500
($1 605/м²)
*Продається 3-кімнатна квартира в ЖК "Русанівська Гавань" з виглядом на Дніпро!** **Адреса**: Будинок 28, секція А **Площа**: 105 кв.м **Поверх**:...
$ 70 000
($1 167/м²)
Продаю свою 2-х кімнатну квартиру 60/30/9 на першому поверсі 10-поверхового цегляного будинку по Сеноманському провулку в Дніпровському районі. Перший поверх...
$ 290 000
($1 612/м²)
Продаж 4-кімнатного пентхаусу у ЖК Лазурний Блюз, вул. Туманяна, 15А Продаж унікального дворівневого пентхаусу з індивідуальним опаленням та просторою терасою...
$ 84 000
($1 355/м²)
Продам 2к квартиру 62м2 вул. Каховська, 62А Микільська Слобідка. Будинок зданий у 2020 році У пішій доступності метро "Лівобережна" Хороший...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2