$ 480 000
($4 445/м²)
Площадь общая:
ОКУПНІСТЬ 7,5 років!!! ЗДАН В ОРЕНДУ ЗА 5300$‼️ Продам БЕЗ% для покупця новий дизайнерського офіс з орендарем в самому центрі...
$ 250 000
($5 556/м²)
Фасад М03 Ранее была действующая заправка АЗС, АЗК. Акт ввода в эксплуатацию Земельный участок 40 соток Полоса разгона и торможения...
$ 1 900 000
($1 793/м²)
Продается здание! Предлагаем на продажу помещение общей площадью 1 060 м², расположенное на ул. Лукьяновская, в престижном районе Киева, всего...
$ 590 000
($2 049/м²)
Пропонуємо офісне приміщення площею 288 м² на вул. Дружби Народів, 14-16. Це унікальна пропозиція, що включає три поверхи з вражаючим...
$ 690 000
($615/м²)
Київ Подільский район. Окрема розташована будівля. Площа 1122 м² та ділянка 21 сотка. Два заїзди та виїзди. Власна закрита парковка...
$ 110 000
($2 145/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продається цокольне приміщення на огородженій території багатоповерхового будинку (не ЖК) на Печерську. 7 хвилин від метро.Окремий...
$ 155 000
($2 584/м²)
Продається приміщення з євроремонтом у ЖК "Жемчужина Кадетського Гаю" — ваш новий простір для бізнесу! Адреса: вул. Федора Ернста, 16а...
$ 65 000
($834/м²)
Пропонуємо до Вашої уваги приміщення на Борщагівці, по вул. Василя Верховинця, 10. Чудове приміщення загальною площею 78 м2, 4 кабінета...
$ 95 000
($2 375/м²)
Продаж фасадного комерційного приміщення 40 м² у ЖК "Ярославів Град", центр Києва Шукаєте вигідну інвестицію в центрі столиці? Пропонуємо на...
$ 2 500 000
($2 893/м²)
З РІЕЛТОРАМИ НЕ СПІВПРАЦЮЮ Пропонуємо вашій увазі вражаючий офіс для продажу з унікальними можливостями. Розташований у бізнес центрі "Арена Сіті"...
$ 230 000
($2 036/м²)
Продаж /Печерськ / Фасад / Комерційне приміщення з ремонтом # A 1 9 8 0 5...
$ 1 300 000
($1 000/м²)
Продаж діючого готелю вулиця Тулузи, 3 поверха, площа: 1 300,0 кв.м, з євроремонтом, перекриття: залізобетон; Планування: 15 номерів різних категорій; салон...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2